Epdm Ses Bariyeri Epdm Ses Bariyeri

Manisa'da Şehzadeler Sosyal Yardımlaşma Vakfı ile Türkiye Yardım Sevenler Derneği Manisa Şubesi anlamlı bir ortaklığa imza attı. Şehit yakını ve Gazi ailelerine ilçeleri tanıtma projesinin ilk ayağı Kula'ya gerçekleştirildi. Böylece şehit yakını ve gazi aileleri Kula'yı tanıma fırsatı buldu. 
Konuyla ilgili açıklama yapan Şehzadeler Sosyal Yardımlaşma Vakfı  Müdürü Esin Ağırkaya, vakıf olarak şehit yakını ve gazilerin Manisa'nın ilçelerini tanımaları açısından böyle bir projeyi hayata geçirdiklerini belirterek, başta Türkiye Yardım Sevenler Derneği Manisa Şubesi olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Manisa Şube Başkanı Beyhan Yörür, "Şehit yakınıı ve gazi ailelerini ücretsiz gezi ilçeleri tanıtma amacıyla yapılan bu projenin ilk uygulayan dernek biz olduk. Bundan dolayı da çok mutluyuz. Kaymakamlık görevlisi rehberimizin anlatımıyla harika bir gezi oldu.  Okuttuğumuz öğrencimiz  Salihlide yatılı okuyor bizden kitap desteği istemişti. Kula'ya giderken Salihli  zabıtasına teslim ettiğimiz kitaplarıda onlar teslim ettiler. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederi" dedi.