İlk mezunlarla son mezunlar geleneksel pilav gününde buluştu İlk mezunlarla son mezunlar geleneksel pilav gününde buluştu

Akhisar Lokantacılar, Köfteciler ve Tatlıcılar Esnaf Odası, Cumhuriyet Bayramında 100 ağaçlık fıstık çamı fidanı dikerek Cumhuriyet ormanı oluşturdu. , Lokantacılar Odası Başkanı Pınar Gören, yönetim kurulu üyeleri ve davetliler ile Orman İşletme Müdürlüğünün himayesinde ağaçlandırma etkinliği gerçekleştirildi. Fidanların biri Cumhuriyet’in kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk anısına dikildi.  

Akhisar Lokantacılar, Köfteciler ve Tatlıcılar Esnaf Odası Pınar Gören, “Cumhuriyetimizin 99. Yılında yeni bir yüzyıla girerken asırlık tarihimizi tam 100 çam ağacı ile taçlandırdık. Burada bizlerle olan bu coşkuyu yaşayan kendi adlarına evlatlarının adlarına bu şehrin geleceğine nefes olarak kalacak ağaçlarımızı diken katılımcılarımıza teşekkür ediyorum. İstikbalimizin ve cumhuriyetimizin bekçileri evlatlarımıza bir armağan bıraktıysak ne mutlu bizlere. Bu vesile ile Cumhuriyet bayramımızı kutlar Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını minnet ve şükranla anıyoruz bayramımız kutlu mutlu daim olsun” dedi.