Manisa Tarzanı ve Çevre Günleri etkinlikleri kapsamında Manisa Büyükşehir Belediyesi Atatürk Kentparkı’nda Onur Erol Çim Konseri düzenlendi. Sevilen şarkıcı Onur Erol, birbirinden eğlenceli şarkıları çocuklarla birlikte söyledi.

Konserin arasında kürsüye davet edilen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek, konseri dinleyen konuklara ve çocuklara iyi eğlenceler diledi. Sanatçı Onur Erol’a çiçek ve Manisa Tarzanı’nı simgeleyen hediyeyi takdim eden Başkan Zeyrek, bir konuşma yaptı.

Manisa’da Çocuklar Onur Erol’u Şarkılarıyla Coştu (3)

Başkan Zeyrek,

Pençe-Kilit operasyondan 1 asker şehit oldu Pençe-Kilit operasyondan 1 asker şehit oldu

“Bugün Manisa Tarzan’ımız Ahmet Bedevi’nin ölüm yıldönümü. Manisa Tarzan’ımız Kurtuluş Savaşı zamanında Milli Mücadelede bulunmuş. Mustafa Kemal Atatürk’ün askerlerinden bir tanesi olmuş. Şehrimizin yakılıp, yıkıldığını görünce kıyamamış ve Manisa’ma sahip çıkmış. Dağda sırtında suları taşımış ve bu yeşillikleri bize kazandırmış. Bugün o yüzden, anlamlı bir gün. Kardeşlerimle, evlatlarımla bir arada olduğu için Onur amcanıza da teşekkür ediyorum. Manisa’mda yaşayan herkesi böyle güler yüzlü görmek, böyle mutlu görmek, beni o kadar çok mutlu ediyor ki, inşallah 5 yıl boyunca hep böyle mutlu günlerde buluşacağız. Hep güleceğiz, hep eğleneceğiz. Çünkü Manisa Tarzanı başta olmak üzere birçok değerimiz var. Bu değerleri unutmamak, yarınlara aktarmak, bizim en öncelikli görevlerimizin arasında yer alacak. Bugün Onur amcaları bizlerle birlikteydi. Çok eğleniyoruz, eğlenmeye devam edeceğiz. Onur amcanıza hoşgeldiniz diyorum, değer kattınız. Sevgili vatandaşlarım, sizleri çok seviyorum iyi ki varsınız. Ben Manisa’mı çok seviyorum ve bu sevgi ve bu birliktelik, bizi öyle güzel günlere götürecek ki, hep mutlu olacağız, hep eğleneceğiz ve her zaman için el ele olacağız. Sağ olun var olun” diye konuştu.

Manisa’da Çocuklar Onur Erol’u Şarkılarıyla Coştu (1)

Manisa’da Çocuklar Onur Erol’u Şarkılarıyla Coştu (2) 

Kaynak: HABER MERKEZİ