3-5 yaş arası öğrencilerinin, okul öncesi öğretmenlerin rehberliğinde hazırlanan sergi büyük beğeni topladı. Sergide dünden bugüne teknolojinin geldiği durum ele alındı. Sergi açılışına İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı Fevzi Yüksel, Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş, Şube Müdürü Levent Çimen, Okul Müdürü Nilüfer Gamze Başaran, İl Milli Eğitim Ar-Ge birimi çalışanları, veliler ve öğrenciler katıldı. Sergide ayrıca okullardan getirilen tarihi değeri olan eşyalarda sergilendi. 

Hürriyetçi Eğitim Sen’in eylem rotası bu kez ‘Niobe Ağlayan Kaya’ Hürriyetçi Eğitim Sen’in eylem rotası bu kez ‘Niobe Ağlayan Kaya’

Okul Müdürü Nilüfer Gamze Başaran, “Sergimiz Çevrim Dışı Zamanlar Bizi Hayata Bağlar projesi kapsamında, öğrencilerimizi; haberleşme araçları, taşıtlar, Türk mucitler, ev eşyaları gibi konu başlıkları altında geçmişten günümüze teknolojinin değişimi ve gelişimi ile ilgili bilgilendirmek amacıyla gerçekleştirilmiştir. Öğrencilerimize bu konu hakkında bilgi verilirken etkinlikleri uygulama aşamasında artık materyaller kullanılmış olup sergimiz sınıf içi etkinliklerden oluşmuştur. Bunun yanında İsmet İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden alınan ve velilerimizden gelen tarihi değeri olan eşyalar da sergilenmiştir” dedi. Protokol üyeleri açılış kurdelesini keserek birlikte eserleri inceledi.

WhatsApp Image 2022-12-14 at 16.36.12WhatsApp Image 2022-12-14 at 16.36.12 (1)WhatsApp Image 2022-12-14 at 16.36.15