Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle yayımladığı mesajında

“Bizler, Şehzadeler Belediyesi olarak her zaman emeğin ve alın terinin kıymetini bilen, halkımızın refahı ve mutluluğu için çalışan bir ekip olarak varız. Halkımızın desteği ven katkılarıyla, daha yaşanabilir bir Şehzadeler inşa etmek adına azimle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum diyen Durbay,

“1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, dünya genelinde işçi sınıfının mücadele ve dayanışma günü olarak kutlanır. Türkiye’de de bugün, işçilerin taleplerini dile getirmek ve emeklerinin değerini vurgulamak için çeşitli etkinliklerle kutlanır. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum. Bu anlamlı gün, emeğin ve dayanışmanın önemini bir kez daha hatırlatarak, toplumumuzun birlik ve beraberlik içinde ilerlemesine vesile olmaktadır” ifadelerini kullandı.

Yaşanabilir bir Şehzadeler inşa etmek adına azimle çalışacağız diyen Durbay,

Barboros sakinleri Ferdi Zeyrek'e teşekkür etti Barboros sakinleri Ferdi Zeyrek'e teşekkür etti

“Bizler, Şehzadeler Belediyesi olarak her zaman emeğin ve alın terinin kıymetini bilen, halkımızın refahı ve mutluluğu için çalışan bir ekip olarak varız. Halkımızın desteği ve katkılarıyla, daha yaşanabilir bir Şehzadeler inşa etmek adına azimle çalışmaya devam edeceğiz. 1 Mayıs’ın, emekçilerin haklarının ve kazanımlarının bir kez daha ön plana çıktığı, dayanışmanın ve birlikteliğin pekiştiği bir gün olduğunu unutmayalım. Hep birlikte daha adil bir toplum için mücadele etmeye devam edeceğiz. Bu vesileyle, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tüm Şehzadeler halkına sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir gelecek diliyor, birlik ve dayanışma içinde nice kutlamalar geçirmeyi temenni ediyorum” dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ