TÜİK işsizlik oranlarının Nisan'da azaldığını açıkladı TÜİK işsizlik oranlarının Nisan'da azaldığını açıkladı

Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü bünyesinde, 2002’den bu yana binlerce gence kapılarını açan,  yaz, kış ve tematik kamplar olarak Ulusal Kamp Dönemi ve Tematik Kamp Döneminde faaliyetlerine devam eden Gençlik Kampları, 35 farklı ilimizde bulunan 13 deniz, 37 doğa olmak üzere 50 farklı kamp alanında ücretsiz hizmet vermektedir.

Gençlik Kampları Ulusal Kamp Dönemi Başvuralı Ne Zaman (4)

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk

”Gençlik kampları, gençler arasında pozitif rekabet duygusunun geliştirilmesi ve serbest zamanlarının etkin değerlendirilmesinde eğlence, macera, adrenalin dolu etkinlikler ve aktivitelerle donatılmıştır.

Gençlik Kampları, zaman yönetimi, planlama, uygulama ve temel yaşam becerileri gibi yetkinlik alanlarının genişlemesine destek olmak, toplum hayatına adaptasyonda bireysel ödev ve sorumluluklara dair bilinç edinilmesine yönelik istasyon eğitimleriyle de zenginleştirilmiştir” dedi.

Öztürk konuşmasını şu ifadelerle devam etti: Son başvuru tarihi 7 Haziran olan 12-15 yaş Deniz Kampları ve 16-25 yaş Doğa Kamplarına başvuru için tüm gençleri davet etti.

Gençlik Kampları Ulusal Kamp Dönemi Başvuralı Ne Zaman (1)

Başvurular Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün resmi sayfasından yapılacağı gibi Gençlik Merkezlerine gelerek de yapılabilmekte.

Kaynak: manisameydangazetesi.com.tr