Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa İl Başkanlığı tarafından Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni düzenlendi. İl Başkanı İlksen Özalper'in ev sahipliğini yaptığı bayramlaşmaya CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek, Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban ve Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay da katıldı.

Chp'den Bayram Heyecanı Yaşanıyor (3)

Kurban Bayramı dolayısıyla CHP Manisa İl Başkanı İlksen Özalper'in ev sahipliğinde partililerle bayramlaşma töreni düzenlendi. Kültür Sitesi Lale Salonu'nda düzenlenen törene CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek, Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban, Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay, İlçe Başkanları, il ve ilçe yönetimleri ile partililer katıldı.

Chp'den Bayram Heyecanı Yaşanıyor (1)

Akgedik Kreş ve Çocuk Gündüz Bakımevi kapılarını açmaya hazırlanıyor Akgedik Kreş ve Çocuk Gündüz Bakımevi kapılarını açmaya hazırlanıyor

Bayramda vatandaşların yanında

CHP Manisa İl Başkanı İlksen Özalper yaptığı konuşmada,

"Bayramlar kardeşliğin, barışın hakim olduğu, soframızdaki bir ekmeği bile bölüştüğümüz zamanlardır. Belediye ekiplerimiz Kurban Bayramı'nda vatandaşlarımızın refahı için mesai mefrumu gözetmeden çalışmaya devam ediyor. İl ve ilçe örgütlerimiz de sahada vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyor. Herkesin Kurban Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyorum. Birliğimiz daim olsun" ifadelerini kullandı.

Chp'den Bayram Heyecanı Yaşanıyor (4)

Program, partililerin bayramlaşması ve hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.

Kaynak: HABER MERKEZİ