Türkiye Yüzyılı başlıyor sloganıyla 2023’e Doğru Şehir Buluşmaları kapsamında AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır, Manisa Bitlisliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Cevdet Çiçek’i ziyaret etti. Ziyarette Milletvekili Nasır’a AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve Yunusemre İlçe Koordinatörü Mustafa Çimbil, AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz eşlik etti. 

Belediyelerdeki yolsuzlukların araştırılması önergesi AKP ve MHP’nin oylarıyla reddedildi Belediyelerdeki yolsuzlukların araştırılması önergesi AKP ve MHP’nin oylarıyla reddedildi

Manisa Bitlisliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Cevdet Çiçek, Nasır ve beraberindekilere gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı teşekkür etti. Çiçek, “Sayın vekilim Manisa’daki derneğimizin alınmasında çok büyük emekleri var. Burası kendi evidir. Vekilimi Manisa’mızda ağırlamaktan dolayı çok mutluyuz” dedi. 
AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır, Manisa’da Bitlislilerle buluşmaktan dolayı çok mutlu olduğunu kaydetti. Nasır, 2023 seçimlerinin ülkemiz için çok önemli olduğunu kaydetti. Nasır, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde AK Parti olarak bu seçimlerin önemini bildiğimiz için şehir buluşmaları programları gerçekleştiriyoruz. Orada sivil toplum kuruluşlarımızla, kanaat önderlerimizle buluşuyoruz. Onlara 2023 seçimlerinin önemini anlatıyoruz. İnanıyoruz ki AK Parti ve Cumhur ittifakı olarak bu seçimlerden zaferle çıkacağız” dedi.