Bursa'da İYİ Parti'nin yeni yönetimi kolları sıvadı Bursa'da İYİ Parti'nin yeni yönetimi kolları sıvadı

Ahmet Çelik; "Hangi yazdan kaldığını bilemiyoruz, ancak işçi kardeşlerimizin alınterini, sizin menfaate dayalı çıkar siyasetinize karıştırmayacağımızı aklı selim herkes biliyor. Sayın Büyükşehir İlçe Başkanı, hizmette devamlık esastır. Yazı kışı olmaz. Yazın yaptık ohh rahatız denemez. Bunu ancak sizin liyakatsiz kadrolarınız, adı tabut ticareti ile anılan başkanlarınız yapar. Siz hizmetten bunu anlıyorsanız daha önce de yaptığım çağrı yeniliyorum. Yorulduysanız dinlenin. Gençlerimizin önünü açın. Karaağaçlı Mahallesi ile ilgili yaptığımız çağrının aslı bu bölgede yaşayan vatandaşlarımızca yapılmıştır. Yaptığımız bu duyuru 100 kişinin imzalı dilekçesine dayanmaktadır. İlçe başkanlığını yaptığınız büyükşehirin bu dilekçeye verdiği trajikomik cevap ortadadır. Vatandaş sizin öve eve bitiremediğiniz bu mezarlığa gelip, kaybettiği yakınına dua ediyor. Fakat siz maalesef ki çağrımıza yaptığınız cevabınızı bile yazdan kalma fotoğraflarla veriyorsunuz. Keşke gelerek bizim görmediğimiz güzellikleri paylaşabilseydiniz. Ölüye saygınız yok anladık. Ama hiç olmazsa Karaağaçlı sakinlerine saygınız olsun.
Yaptığınız çay davetini, dilerseniz karaağaç'lıda vatandaşlarımızla hep birlikte görüşüp,sorunlarını kulaktan dolma değil , bizzat kendilerinden  dinleyip  sonrasında içebiliriz.
Sayın Büyükşehir İlçe Başkanı, sizleri vatandaşın sorunları ile ilgilenmeye, mevzu hizmet olduğunda tarafsız olmaya davet ediyorum. Böylelikle yarın sokağa çıkacağınız bir yüzünüzde olmuş olur." dedi.

WhatsApp Image 2022-12-19 at 09.32.12WhatsApp Image 2022-12-19 at 09.32.12 (1)