Sart Mesire Alanındaki geleneksel 29. Sart Hıdırellez Şenliklerine, Belediye Başkanı Mazlum Nurlu, Belediye Başkan Yardımcıları Abdülkadir Yavuz Özdem ve Hüseyin Akman, Sart Mahalle Muhtarı Adnan Özyılmaz, Belediye Meclis Üyeleri ve Daire Müdürleri ile binlerce vatandaş katıldı.

Selim Öztaş, Manisalılara Musiki ziyafeti verdi Selim Öztaş, Manisalılara Musiki ziyafeti verdi

6 Yıl Aradan Sonra 29. Hıdırellez Şenlikleri Kutlandı (8)

6 yıl aradan sonra

Hıdırellez Şenliğine katılan vatandaşlara seslenen Başkan Nurlu,

"6 yıldır düzenlenmeyen Hıdırellez Şenliklerini tekrar düzenleme kararı aldık. Baharın gelişini siz değerli hemşehrilerimizle kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Katılım sağlayan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, iyi eğlenceler diliyorum." dedi.

6 Yıl Aradan Sonra 29. Hıdırellez Şenlikleri Kutlandı (4)

Salihli Belediyesinin düzenlediği Geleneksel 29. Sart Hıdırellez Şenliklerinde sahne alan, Rasim Aşın ve Tiyatro Ekibi, Goca Efeler Zeybek Grubu, Beste Müzik ve Sanat Grubu, Lidya Sanat Darbuka Ekibi, Murtaza Şahin, SAHOYDER Zeybek Ekibi, İzmir Performans ve Duygu Nağme verdikleri konserlerle şenlik alanını dolduran binlerce vatandaşa unutulmaz anlar yaşattı.

6 Yıl Aradan Sonra 29. Hıdırellez Şenlikleri Kutlandı (5)6 Yıl Aradan Sonra 29. Hıdırellez Şenlikleri Kutlandı (2)6 Yıl Aradan Sonra 29. Hıdırellez Şenlikleri Kutlandı (3)6 Yıl Aradan Sonra 29. Hıdırellez Şenlikleri Kutlandı (6)

Kaynak: HABER MERKEZİ