31 Mart Pazar günü gerçekleşecek olan yerel seçimde, Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferdi Zeyrek, saat 11.30’da Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde bulunan Şehitler Ortaokulu’nda oy kullanacak. Büyükşehir belediye başkan adayı Ferdi Zeyrek, oy kullanma işlemi 1351 numaralı sandıkta gerçekleşeceği öğrenildi.

Sandıkları boş bırakmayın çağrısı

31 Mart yerel seçim öncesinde Manisalı seçmene oy kullanmaları için seslenen CHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferdi Zeyrek, konuşmasında şunları dile getirdi:

"Sevgili Manisalı hemşehrilerim; 31 Mart günü sizden sandığa giderek oy verme hakkınızı kullanmanızı, daha sonra da sandıklara sahip çıkmanızı istiyorum. O yüzden oy sayma işlemi bitene kadar sandıklarımızın başında duralım, kuralların eksiksiz uygulandığından emin olalım. Bu seçimde bizi yokluğa mahkum edenlerleler yollarımızı ayıracağız. Parti olarak söz veriyorum ki emanet oylarınıza sonuna kadar sahip çıkacağız” dedi.

Manisa'da değişim isteyenlere seslendi

"Manisa’mızın yeniden doğuşuna hep birlikte şahit olalım" diye konuşan Zeyrek,

Başevirgen, tarım ürünlerindeki fiyat artışına dikkat çekti Başevirgen, tarım ürünlerindeki fiyat artışına dikkat çekti

“Buradan ilk oyunu kullanacak olan genç kardeşlerime sesleniyorum. Oy versem ne değişecek ki diye düşünen küskün vatandaşıma sesleniyorum. Başka partilere gönül vermiş fakat Manisa'da değişimi isteyen hemşehrilerime sesleniyorum. Terazimiz insan ayırt etmeden işleyecek, değişim hepimiz sayesinde Manisa'ya gelecek. Gelin, Manisa’mızın yeniden doğuşuna hep birlikte şahit olalım. 31 Mart'ta Manisa kazanacak, halkımız kazanacak"diye konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi