Dilber dizisi ile ekranlara bomba bir dönüş yapan Yılmaz Erdoğan'ın yeni sevgilisi gündem oldu. Bircan Bali programında "Yılmaz Erdoğan, 2 yıldır Cansu Taşkın’la beraber" iddiasında bulundu.

Dilberr

Sosyal medyada ise "Yılmaz Erdoğan gerçek hayatta Dilber'ini buldu!" yorumları yapıldı. Cansu Taşkın ve Yılmaz Erdoğan arasında 25 yaş fark var.
Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Yasemin Baştan gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı 'İnci Taneleri' dizisinde 'Azem' karakterine hayat veren Yılmaz Erdoğan özel hayatıyla gündeme geldi.

Dilber ile günlerdir gündemde olan Yılmaz Erdoğan meğerse 2 yıldır ünlü bir isimle aşk yaşıyormuş. Bircan Bali'nin iddiasına göre Erdoğan Cansu Taşkın ile birlikte.

Son zamanlarda gündem olan duygumuz Stres! Son zamanlarda gündem olan duygumuz Stres!

Yılmaz Erdoğannn

Bircan Bali açıklamasında

"Ben bir bomba patlatayım, Yılmaz Erdoğan 2 yıldır eski bir mankenle beraber, nasıl söyleyeyim Cansu Taşkın'la. Ben öyle bir bilgi aldım gizliyorlarmış diye duydum" dedi.

Yaş farkı dikkat çekti

Aşk haberi sonrası sosyal medyada

"Yılmaz Erdoğan gerçek hayatta Dilber'ini buldu!" yorumları yapıldı.

Cansu Erdoğannn

Cansu Taşkın'ın Yılmaz Erdoğan'dan küçük olması gözlerden kaçmadı. Taşkın 31 yaşında Erdoğan ise 56 yaşında. Cansu Taşkın ve Yılmaz Erdoğan arasında 25 yaş fark var.
 

Kaynak: mynet