Tepe Yönetim ve Danışmanlık Firması’ndan önemli açıklama

13 Haziran 2015 Cumartesi, 14:24

Kuruldukları günden bu yana “Kurumsal yönetimle rahat ve huzurlu yaşam” sloganı ile hizmet verdiklerini vurgulayan Tepe Yönetim ve Danışmanlık Firması Müdürü Servet AKKURT ;

Tüm Türkiye de olduğu gibi Manisa bölgesinde hızla yükselen Apartman ve Sitelerin  profesyonel yönetime ihtiyaç duyduğunu söyledi.

“Manisa’daki eksikliği gidereceğiz”

Tepe Yönetim ile Manisa’daki bir eksikliği, güçlü bir ekiple gidereceklerini vurgulayan AKKURT geniş bir hizmet ağımız var. Profesyonel ve uzun soluklu işlere imza atmayı amaçlıyoruz. Apartman,Rezidans  ve Sitelerde ortak kullanım alanlarında herhangi bir sorunla karşılaşmadan hizmet verilebilmesi, günümüz şartlarına uygun bir ‘profesyonel yöneticilik’ anlayışını beraberinde getirmiştir. Apartman,rezidans  ve sitelerin yasal yönetimi başta olmak üzere, temizlik hizmetleri ,hukuki ve mali danışmanlık, havuz hizmetleri, peyzaj ve bahçıvanlık hizmetleri, kapıcılık ve güvenlik personeli,  asansör bakım hizmetleri vermekteyiz” dedi.

“Aidat Problemini Çözeceğiz”

Profesyonel yönetim ile tüm aidatların toplanması sağlanarak,toplanmış olan aidatların en verimli şekilde kullanılması ve tüm harcamaların belgelendirilerek tüm kat maliklerine ulaştırmaktayız.

“Tüm personelimiz Sigortalı ve Sertifikalı”

Gelişen profesyonel yönetim hizmeti sektöründe öncü bir marka olarak Manisa,İzmir,Salihli, ve Alaşehir bölgesine katkı sunduklarını vurgulayan AKKURT, “Profesyonel, eşit ve adil yönetim, iyi komşuluk ilişkileri, mutlu ve huzurlu bir yaşam için siz bir telefon kadar yakınız” dedi. AKKURT son olarak, tüm personelin sigortalı ve sertifikalı olduğunu sözlerine ekledi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir