31 Mart 2024 Mahalli İdareler Yerel Seçimleri’nde Cumhuriyet Halk Partisi’nden yeniden Akhisar Belediye Başkan Adayı olan Besim Dutlulu halk buluşmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Kırbağlar olarak bilinen Rumeli Caddesi ile kırsal mahalleler Sabancılar, Sırtköy ve Süleymanköy’ü ziyaret eden Başkan Dutlulu, 5 yıl boyunca Akhisar’a kazandırdığı eser ve hizmetlerin, yapacağı hizmetlerin teminatı olduğunu belirterek halktan destek istedi.

Kırbağlar (4)

“Akhisar’ın her köşesine ulaşıp bütün gönüllere girmeye devam ediyoruz” diyen Başkan Besim Dutlulu, yıllardır hizmetten mahrum kalan Akhisar’ın merkezi ve köylerinin kendi dönemlerinde hizmete kavuştuğunu vurguladı. Akhisar’ın tüm köylerine Akhisar Belediyesi’nin hizmetinin ulaştığını ifade eden Başkan Dutlulu, her köye yönelik yapılan ve hizmetlerin yer aldığı el broşürlerin 2. dönem daha dolu olacağını ve hizmetlerin artacağını söyledi.

Kırbağlar (10)

“Çalışkan belediyecilik anlayışımızla canla başla çalışmaya devam edeceğiz”

Başkan Dutlulu, görev süresi boyunca parti rozeti takmadığını ve oy versin ya da vermesin tüm Akhisarlılara eşit hizmet ulaştırdıklarını belirterek şu şekilde konuştu; 

“Biz, seçimden seçime gelen siyasetçiler gibi hiç olmadık, makam odalarından şehri yönetmedik. Sahada halkımızın içinde olduk ve sizlerin dile getirdiği sorunları çözmek için tüm gücümüzle çalıştık. Bundan sonra da bu şekilde olacak. Biz, 5 yıl boyunca, bize oy versin vermesin, hiç kimseyi ayrıştırmadan tüm halkımıza eşit hizmet götürdük; kimsenin siyasi görüşünü sormadık. Bu hizmet yolculuğunda hiç bir ayrım yapmadan tüm halkımızla el ele verecek ve Akhisar’ımız için çalışkan belediyecilik anlayışımızla canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Akhisar’ımızı daha güzel bir geleceğe taşımak için her bir vatandaşımızın desteklerini bekliyorum. Bu hizmet yolculuğunda samimi destekleri yanımızda olan, başarı dilekleri ile bizlere güç veren tüm halkımıza teşekkür ederim” dedi.

Yapılan ziyaretlerde kırsal mahalle muhtarları ve vatandaşlar, uzun yıllar sonra Başkan Besim Dutlulu ile birlikte hizmete kavuştuklarını ve yapılan hizmetlerden memnun olduklarını belirterek ‘Çalışkan Başkan Dutlulu ile bir dönem daha devam’ dedi.

Kırbağlar (11)

Kırbağlar (15)

AK Partili Murat Çetin, 20 yaş küçük Naz Akdoğan'la evlendi AK Partili Murat Çetin, 20 yaş küçük Naz Akdoğan'la evlendi

Sabancılar (5)

Sabancılar (4)
 

Kaynak: HABER MERKEZİ