Manisa Valisi Enver Ünlü Anneler Günü mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Sevgi, şefkat, sabır ve fedakârlıkla sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde önemli bir sorumluluk üstlenen her koşulda seven, koruyan, kollayan annelerimizin, Anneler Günü kutlu olsun.

Sadece bir çocuğu dünyaya getirmekle sınırlı olmayan, onu yaşamının her aşamasında karşılık beklemeden seven, yönlendiren ve hayatını ona göre şekillendiren kişidir anne.  O sebeple annelerimiz, hayatımızın her anında yolumuzu aydınlatan ışık misali ömrümüze şekil veren en kıymetli hazinelerimizdir.

Annelerimizi, hayatta hiçbir zaman yeri doldurulamayan, değeri hiçbir şeyle ölçülemeyen, dünyadaki en yüce duygulara sahip kişiler olarak niteleyen ve cenneti annelerin ayakları altına seren kadim bir medeniyetin mensubu ve taşıyıcıları olarak bizler de onların ne denli kıymetli bir makamda bulunduğunu aklımızdan çıkarmamalı, onları mutlu etmenin ve onlara hak ettikleri değeri vermenin, onlara layık birer evlat olmak için çaba göstermenin en büyük vazifelerimiz arasında olduğunu unutmamalıyız.

Annelerimize yalnızca yılda bir gün kutlanan ‘Anneler Günü’nde değil, hayatımızın her anında, aklımızın ve gönül hanemizin bir köşesinde yer vermeli, onlara daima minnettar olduğumuzu hatırlatmalı, hürmette kusur etmemeli, onları sınırsız sevgi ile kucaklamalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle, hayattaki en değerli varlıkları olan evlatlarını bu vatanın kutsal topraklarına emanet eden şehit annelerimiz başta olmak üzere, tüm annelerimizin Anneler Günü’nü tebrik ediyorum. Sadece anne olan değil, yüreği annelik hisleriyle dolu olan tüm kadınların Anneler Günü'nü kutluyorum.”

Bilecik'te 3 zanlı çaldıklarıyla yakalandı, cezaevini boyladı! Bilecik'te 3 zanlı çaldıklarıyla yakalandı, cezaevini boyladı!
Kaynak: HABER MERKEZİ