İYİ Parti başkan İksir’de sert eleştiri geldi! “Zeki Bilgin Saadet Partisi için oy istemesi komik değil mi?” İYİ Parti başkan İksir’de sert eleştiri geldi! “Zeki Bilgin Saadet Partisi için oy istemesi komik değil mi?”

Televizyon tarihinin en uzun soluklu animasyon dizisi, kendi rekorunu kırmaya devam ediyor. Fox kanalı, adını kehanetlere ve rekorlarla sık sık duyuran komedi animasyon dizisi The Simpsons'a iki yeni sezon onayı daha verdiğini duyurdu.

35 sezondur izleyici karşısında olan Simpsonlar'ın bazı olayları önceden tahmin ettiği ileri sürülmüştü. Dizide geçen birçok olayın tutmasıyla bir kez daha gündeme gelen Simpsonlar'ın bir bölümünde 2024 seçimi için şaşırtan bir tahmin geldi.

Mö

35 yıl önce 'The Simpsons' dizisinin günümüzde meydana gelen birçok olayı önceden tahmin etmesi son günlerde en çok konuşulan ve dikkat çeken konularından biri oldu.

Dizide eski ABD Başkanı Trump'ın tutuklanmasına kadar bazı olaylar önceden işlendi ve gerçek oldu. Yaşanan pek çok olayı bilmesi ile öne çıkan Simpsonslar, yine gündeme bomba gibi düştü.

2024 Seçim Tahmini

Tüm dünyayı ilgilendiren Simpsonlar tahminlerinde öne çıkan bir iddia ortaya atıldı. ABD seçimiyle ilgili olan bu iddia gündem oldu. İkonik dizi 2024'te yıl sonu yapılacak ABD seçimlerinde Donald Trump'ın yeniden başkan seçileceği öngörüsünde bulunuyor.

Iaghj

Trump’tan sonra kadın başkan olacak mı?

Bu tahminin ardından dizi, Trump sonrası için ABD'nin başkanlık koltuğuna bir kadının geçeceğini ima ediyor. Ortaya atılan bu tahmin sosyal medyada bomba etkisi yaptı. Birçok kullanıcı bu olayın gerçekleşip gerçekleşmeyeceği konusunda merak içinde...

K A D I N

Epsitein Skandalının Perde Arkası

ABD'de kız çocuklarına yönelik cinsel istismar, pedofili ve fuhuş ağı oluşturmakla suçlanan ve 2019'da hapishanede ölü bulunan Jeffrey Epstein'in fuhuş skandalı ağında yer alan isimler tek tek ifşa oluyor. Aralarında eski ABD Başkanları Bill Clinton ve Donald Trump, İngiltere Kralı 3. Charles'ın kardeşi Prens Andrew ve birçok ünlü kişinin isimlerinin yer aldığı dava dosyalarında kan donduran gelişmeler yaşanırken Simpsonlarda geçen eski bir bölüm herkesi şoke etti.

İddia edilen bölümde Jeffrey Epstein ve Stephan Hawking'in karşılıklı konuşması ve sonrasında yaşananlar tüyler ürpertti.

Seneler önce yayınlanan Simpsons videosunda Homor'un kızının Stephan Hawking tarafından seçilmesi dikkat çekiyor.

Hawking

Kaynak: HABER MERKEZİ