Şehzadeler Belediyesi Gündüz Bakım Evi ve Kreşlerinde eğitim gören 40 minik öğrenci, mezuniyet heyecanı yaşadı. Tarihi Bedesten’de düzenlenen mezuniyet törenine, miniklerin yanı sıra aileleri ve öğretmenleri de katıldı.

Şehzadeler Belediyesi’nin Minikleri Mezun Oldu (3)

Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Şimşek, bu özel günde minikleri yalnız bırakmadı ve onların mutluluğuna ortak oldu. Başkan Şimşek, çocukların eğitim hayatlarının ilk adımını başarıyla tamamladıklarını belirterek, gelecekte de başarılarının devamını diledi.

Şehzadeler Belediyesi’nin Minikleri Mezun Oldu (2)

Törende, öğrenciler yıl boyunca öğrendikleri bilgileri ve becerileri sergiledikleri gösteriler düzenledi. Renkli ve eğlenceli anlara sahne olan gösteriler, izleyenler tarafından büyük beğeni topladı. Minik öğrenciler, sahnede gösterilerini sergiledikten sonra diplomalarını alarak mezuniyetlerini kutladı.

Şehzadeler Belediyesi’nin Minikleri Mezun Oldu (5)

Mezuniyet töreni, öğrencilerin geleneksel kep atma seremonisi ile sona erdi. Minikler, havaya fırlattıkları keplerle mezuniyet coşkusunu doyasıya yaşadı. Veliler ve öğretmenler de bu özel anları fotoğraflayarak ölümsüzleştirdi.

Biyoteknik mücadelede tarlalarda buluşuldu Biyoteknik mücadelede tarlalarda buluşuldu

Şehzadeler Belediyesi’nin Minikleri Mezun Oldu (4)

Kaynak: HABER MERKEZİ