Şehzadeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Çınarlıkuyu Mahallesi’nde ova yollarında bakım ve onarım çalışması gerçekleştirdi. Yapılan çalışmalar kapsamında, mahalle yollarının daha güvenli ve kullanışlı hale getirilmesi amaçlandı.

Şehzadeler Belediyesi’nden Çınarlıkuyu’da Yol Mesaisi (2)

Hasat sezonunun başlaması ile ova yollarında yoğun bir çalışma başlatan Şehzadeler Belediyesi, çalışmalarını aralıksız bir şekilde devam ettiriyor. Çiftçilerin arazilerine daha rahat ulaşabilmesi için yoğun bir şekilde çalışmaları sürdürdüklerini ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay

“Şehzadeler Belediyesi olarak vatandaşlarımızın güvenliği ve konforu için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Çınarlıkuyu Mahallesi’nde gerçekleştirdiğimiz yol bakım ve onarım çalışmaları ile bölge sakinlerinin ulaşımını kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Ekiplerimiz, vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda çalışmalarını sürdürmekte ve en kısa sürede tamamlamaktadır. Şehzadeler ilçemizin her noktasında daha yaşanabilir bir çevre oluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

Yunusemre’de organik bağcılık devam ediyor Yunusemre’de organik bağcılık devam ediyor

Şehzadeler Belediyesi’nden Çınarlıkuyu’da Yol Mesaisi (3) 

Kaynak: HABER MERKEZİ