Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban, judo ve taekwondo branşlarında ulusal ve uluslararası müsabakalarda madalya kazanan Yunusemre Belediyespor'un sporcularını tebrik ederek ödüllendirdi.

Yunusemre Belediyespor'un judo ve taekwondoda madalyalar kazanan milli sporcuları, Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban'ı makamında ziyaret etti. Başkan Balaban, sporcuları başarılarından ötürü tebrik ederek ödüllendirdi.

Şampiyon Olan Milli Sporculara Balaban’dan Hediye (3)

Elde edilen madalyalarda büyük emek ve özveri olduğunun altını çizen Başkan Balaban, Manisa ve Türkiye'yi en iyi şekilde temsil eden tüm ekiple gurur duyduklarını belirterek,

"Sporcularımızı tebrik eder, emeği geçen antrenörlerimize ve ailelerimize teşekkür ederim. Yunusemre Belediyesi olarak hayallerini gerçeğe dönüştürmek için azimle çabalayan gençlerimizin daima yanında olacağız" diye konuştu.

Şampiyon Olan Milli Sporculara Balaban’dan Hediye (1)

Şampiyonlar madalyalarla döndü

Judoda Irmak Ceylin Güçtekin Karadağ'da yapılan Ümitler Balkan Şampiyonası'nda şampiyon, Fulya Ergen ise Balkan 3.sü olurken, Uşak'ta düzenlenen Minikler Türkiye Judo Şampiyonası'nda Rabia Tekin ile Yağız Duman Türkiye 3.sü olarak ülkemizi Balkan Şampiyonası'nda temsil etmeye hak kazandı. Aytaç Aykut Gündoğan da Konya'da yapılan Ümitler Türkiye Judo Şampiyonası'nda bronz madalyanın sahibi oldu.

Şampiyon Olan Milli Sporculara Balaban’dan Hediye (6)

Taekwondoda ise Alperen Aktaş Ankara'da yapılan Multi Avrupa Oyunları'nda gençlerde gümüş madalya elde ederek Ümitler Avrupa Şampiyonası'na katılmaya hak kazandı. Ayrıca milli sporculardan Selvinaz Küçükcankurtaran ve Gülcan Kinali de Multi Avrupa Oyunları'nda Türkiye'yi gururla temsil etti. Gülcan Kinali, bu yıl Antalya'da düzenlenen Turkish Open'da bronz, Nevşehir'de düzenlenen Okul Sporları Yıldızlar Türkiye Taekwondo Birinciliği'nde altın madalyanın sahibi oldu.

Şampiyon Olan Milli Sporculara Balaban’dan Hediye (5)

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları badmintonu öneriyor İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları badmintonu öneriyor

Ziyarete Kulüp Başkanı Bülent Kanik, yöneticiler İsmail Aydın, Engin Uzun, Enes Baysal, genel koordinatör Güliz Onater, judo antrenörleri Halil Atmaca, Derya Çidem, Orhan Akdemir, Mustafa Yeşil, taekwondo antrenörü Serap Aydeniz de eşlik etti.

Şampiyon Olan Milli Sporculara Balaban’dan Hediye (4)

Kaynak: HABER MERKEZİ