Son Dakika
16 Ocak 2018 Salı

Cinsiyet Seçimi İle Gebe Kalın

25 Ağustos 2016 Perşembe, 00:18

Artık çok rahat bir şekilde çiftler için özlemini duydukları çocuğa sahip olmaları mümkün olabilmektedir. Toplum olarak çocuğun oldukça önemli olmasından dolayı, ne yazık ki evliliklerin büyük bir kısmının da çocuk nedeni ile sallantıda olduğunu ve hatta ayrılıklara kadar gittiğini görebiliyoruz. Ancak artık tıbbın gelişmesi çiftler için tam bir mucize haline gelmekte olup, yapılan tedaviler ile birlikte çocuk sahibi olunmaktadır. Gebe kalamayanlar için kısırlık ile mücadele de en etkin yöntemlerin başında günümüzde tüp bebek geldiğini söyleyelim. Bu yönteminin anne ile ilgili rahim kanallarının kapalı kalması durumunda yapılıyor olması ve annenin yumurtalıklarında ya da babanın spermlerin de sorun olmadığı için, sadece rahim kanalının kapalı olması nedeni ile alınan donelerin dış ortamda döllenmesinin sağlanmasından dolayı, tüp bebek tamamı ile doğal bir tedavi yöntemi olmaktadır. Yöntemin uygulanması artık her hangi bir hastanede dahi mümkün olduğu gibi, çok daha zorlu olanlar için de Kıbrıs’da tüp bebek merkezleri bulunmaktadır.

cinsiyet seçimi

Bebeğiniz İçin Cinsiyet Seçimi Yapın

Haberimizin asıl detayına ise cinsiyet seçimi bulunmaktadır. Öncelikle belirtelim ki, bu yöntem kesinlikle çözüm getirmekle birlikte, ülkemizde yasal değildir. Bu nedenle Kıbrıs’da yapılan ve akabinde doğacak çocuğunuzun cinsiyetinin belirlenmesi mümkün olmaktadır. %95’lere varan sonuçlar ile sizlerde cinsiyet seçimi yaparak, hamile kalabilir ve doğacak çocuğunuzun cinsiyetini belirleyebilirsiniz. Üstelik anne ya da babanın sorunlu olmasının da cinsiyet seçimi için hiç bir engel teşkil etmiyor olması nedeni ile rahatlıkla hamile kalarak çocuk sahibi olabilecek ve bebeğinizi dünyaya getirmiş olacaksınız.

Kıbrıs Tüm Bebek Klinikleri

Çocuk sahibi olmanın hayallerini gerçeğe çevirmek isteyenler için, Kıbrıs tüp bebek kliniğinin yeterli olmasından dolayı, istediğiniz gibi tıp merkezi Doğuş IVF ile rahatlıkla bebeğinizin cinsiyetini belirleyebilir, embriyo ve yumurta donasyonu nakli yaptırabilirsiniz. İstediğiniz gibi Kıbrıs tüp bebek merkezi ile sizde çocuk sahibi olabilir ve işinizi şansa bırakmadan, sağlıkla dünyaya çocuk getirebilirsiniz. İyi bir gebelik süreci geçirmek isteyenler için Kıbrıs tüp bebek merkezi yeterli olacağından dolayı, hemen sizde www.cyprusivf.net adresine girerek, gerekli tüm bilgileri alıp, sonrasında istediğiniz gibi hamile kalabilir ve bebeğinize kavuşabilirsiniz.

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir