BERK BEBEĞE SALİHLİ İTFAİYESİ’NDEN KAN DESTEĞİ

06 Aralık 2013 Cuma, 15:32

Salihli itfaiyesi Berk Bebek için kan bağışında bulundular. Salihli Belediyesi İtfaiye ekipleri mesai bitiminde toplu olarak geldikleri Kula Devlet Hastanesi’nde Berk Bebek için kan bağışında bulundular. Kulada gönüllü olarak kan bağışında bulunan itfaiye personeli “Her Şey Berk Bebek İçin” dediler.
Salihli İtfaiye Amiri Bülent Kaya konu ile ilgili olarak; “Bizler durumun vahametini gazetelerden öğrendik. Gerekli irtibatların ardından mesai arkadaşlarım ile birlikte Kula Devlet Hastanesi’ne gelerek kan bağışında bulunduk. Bir kardeşimizin ve aynı zamanda meslektaşımızın zor zamanında yanında olmak ve destek olmak biz itfaiye personelinin ruhunda var. Halkın dayanışmasının en güzel örneğini burada görülüyor ve desteklemeye devam edeceğiz. Arkadaşlarımız kan bağışına gelmeye devam edecek” dedi.
Kendisi de itfaiye personeli olan Yalçın İnal; “Meslektaşlarımın bana vermiş olduğu destek beni çok memnun etti. Manisa’nın çeşitli ilçelerinden itfaiye personeli gelip çocuğum için gelip kan bağışı yapıyorlar. Hepsinden Allah razı olsun. Kulalı hemşerilerim de kan bağışına destek vermeye devam ediyor. İnşallah bebeğim kurtulacak. Halkımızın desteklerini bekliyoruz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.