ürkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi (BSL) 6’ıncı hafta maçında evinde Ankara temsilcisi Türk Telekom’u ağırlayacak olan Manisa Büyükşehir Belediyespor, Başantrenör Ceyhun Cabadak yönetiminde hazırlıklarını sürdürdü.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi (BSL) 6’ıncı hafta maçında evinde Ankara temsilcisi Türk Telekom’u ağırlayacak. Karşılaşma, 5 Kasım Cumartesi günü saat 18.00’da oynanacak. Başantrenör Ceyhun Cabadak yönetiminde hazırlıklarını sürdüren Potanın Tarzanlarında herhangi bir eksik bulunmuyor.

SPOR BAKANI KASAPOĞLU ENGELLİ YÜZME SPORCULARINA MORAL VERDİ SPOR BAKANI KASAPOĞLU ENGELLİ YÜZME SPORCULARINA MORAL VERDİ

“Tüm taraftarlarımızı ve Manisalı hemşehrilerimizi takımımızı desteklemeye davet ediyoruz”

Basketbol Şube Sorumlusu Bora Çaylan, “Evimizde ligimizin iyi takımlarından Türk Telekom’u ağırlayacağız. Bu ligde kolay maç olmadığını her hafta görüyoruz. Türk Telekom, karşısında galip gelerek bir çıkış trendi yakalamayı hedefliyoruz. Teknik ekibimiz ve oyuncularımız da bu doğrultuda çalışmalarını sürdürüyor. Biz, bu önemli maçta tüm taraftarlarımızı ve Manisalı hemşehrilerimizi takımımızı desteklemeye davet ediyoruz. Geçen sezon şampiyonluk yolunda yaşadığımız kenetlenmeyi Süper Lig’de de sürdürerek, Manisalılara daha büyük bir sevinç yaşatmak istiyoruz” dedi.