Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa İl Başkanı İlksen Özalper, yerel seçimlere çok az bir süre kala 31 Mart günü tüm Manisalıları sandığa çağırarak,

"Değişim isteyen herkesi partimizin adaylarında birleşmeye davet ediyorum. Halkı değil yandaşlarını koruyan, yerel yönetimlerde eşitlik ilkesine uymayan, halka tepeden bakan Belediye Başkanlarının devri bitiyor. CHP Manisa'da kimsenin hayal bile edemeyeceği belediyeleri kazanacak" diye konuştu.

"CHP Büyükşehir ve merkez ilçelerde çok büyük başarılara imza atacak"

“Halkçı belediyecilik anlayışımızı Büyükşehir ve 17 ilçede göstermek için sahada çalışmaya devam ediyoruz” diye vurgulayan CHP İl Başkanı Özalper,

"Türkiye, 31 Mart'ta yerel seçimlerde oy kullanmak için sandık başına gidecek. Bu seçim, vatandaşların isyanının sandığa yansıdığı bir dönemeç olacak. Partimizdeki değişim, yerel seçimlerde birçok kentte ve elbette Manisa'da büyük bir heyecan getirdi. Manisa’mızın öz evladı CHP Genel Başkanımız Özgür Özel'in memleketinde partimiz çok değerli başarılara imza atacak. Manisa, kibri nedeniyle halkın taleplerini görmezden gelen, yerel yönetimde paylaşımcılık ilkesini gözetmeyen Belediye Başkanlarına tepkili. 2019 yılında kazandığımız Akhisar, Turgutlu, Alaşehir ve Saruhanlı ilçelerimizde Belediye Başkanlarımızın yaptığı çalışmalar vatandaşlarımız tarafından takdirle karşılandı. 31 Mart'ta CHP Manisa'da Büyükşehir ve merkez ilçelerle birlikte, kimsenin hayal edemeyeceği ilçelerde başarıya imza atacak. Halkçı belediyecilik anlayışımızı Büyükşehir ve 17 ilçede göstermek için sahada çalışmaya devam ediyoruz" diye konuştu.

"CHP Manisa’da dersine çalıştı"

“Manisa'yı Manisa'ya ve Manisalılara sahip çıkanlar yönetecek” diye vurgu yapan Özalper, sözlerini şu şekilde tamamladı:

"Bu seçim, Manisa'da büyük değişimlere gebe. Ben bir kez daha tüm vatandaşlarımızı sandığa gidip oy kullanarak demokratik haklarına sahip çıkmaya çağırıyorum. CHP Manisa'da dersine çalıştı. Sandık güvenliği konusunda da tüm görevlilerimiz belirlendi. Hem demokrasimize, hem de sandıklarımıza sahip çıkarak yerel seçim çalışmalarını tamamlayacağız. Manisa'da değişim isteyen herkesi partimizin adaylarında birleşmeye ve oylarına sahip çıkmaya çağırıyorum. Manisa'yı Manisa'ya ve Manisalılara sahip çıkanlar yönetecek."

Son Dakika! İzmir'de 4.5 büyüklüğünde deprem Son Dakika! İzmir'de 4.5 büyüklüğünde deprem
Kaynak: Haber Merkezi