MASKİ Genel Müdürlüğü Saruhanlı ilçesine bağlı Hacırahmanlı mahallesindeki derede 5 kilometrelik temizlik çalışması gerçekleştirdi. Çalışmalardan duyduğu memnuniyeti ifade eden mahalle sakini Adem Pehlivan, “Burası daha önce böyle bir temizlik görmedi. Bu güzel çalışma için Büyükşehir Belediye Başkanımız Ferdi Zeyrek’e teşekkür ederiz” dedi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Saruhanlı ilçesine bağlı Hacırahmanlı mahallesinde bulunan derede 5 kilometrelik temizlik çalışması gerçekleştirdi. Mahalle muhtarı ve mahalle sakinleri deredeki koku sorunu, sivrisinek istilası ve fareler nedeniyle olumsuz etkilendiklerini ifade ederek hızlı bir şekilde temizlik çalışması başlatan Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek’e teşekkür etti.

Maski̇ Hacırahmanlı Mahallesinde Temizlik Çalışmaları Yaptı (2)

“Daha önce böyle bir temizlik görmedik”

Çalışmalardan duyduğu memnuniyeti ifade eden Adem Pehlivan,

“Burası daha önce böyle bir temizlik görmedi. Okula da yakın bir yer olduğu için öğrencileri de tehdit ediyordu, sivrisinek ve karasinek yuvasıydı. Biz bu güzel çalışma için Büyükşehir Belediye Başkanımız Ferdi Zeyrek’e teşekkür ederiz” dedi.

Maski̇ Hacırahmanlı Mahallesinde Temizlik Çalışmaları Yaptı (4)

“İlk kez detaylı temizlik yapılıyor”

 Derede ilk kez detaylı temizlik çalışması olduğunu belirten mahalle sakini Üzeyir Yavaş,

“Şuanda güzel bir temizlik yapılıyor. İlk kez detaylı temizlik gerçekleşiyor. Okula yakın bir yer. Sivrisinek ve karasinek vardı. Çalışmalardan memnunuz, teşekkür ederiz” dedi.

 “Başkanımız hemen ekip gönderdi”

Derede temizlik çalışması talep ettiklerini ve kısa sürede ekiplerin bölgede çalışma başlattıklarını ifade eden mahalle sakini Macide İlgiz,

Manisa İl Tarım Müdürü Bayram mesajı yayınladı Manisa İl Tarım Müdürü Bayram mesajı yayınladı

“Kokudan oturamıyoruz. Yazın kapımızın önüne çıkamıyoruz, her yer sivrisinek, fare ve pislik içinde. Bazen ben kendim çapayla otları kazıyordum. Burada yaşayanlar da insan. Pislik kokusundan dışarı çıkamıyoruz. Başkanımız Allah razı olsun ekipleri göndermiş, sağ olsun ilgilendi. Şimdi çok güzel oldu. Daha önce de durumu iletmiştik. Biz her zamanki gibi ilgilenmeyecekler dedik ama ilgilenildi. Ferdi Başkanımıza teşekkürler, Allah razı olsun” dedi.

Maski̇ Hacırahmanlı Mahallesinde Temizlik Çalışmaları Yaptı (1)

“Başkanımızı sonuna kadar destekledik, destekliyoruz da”

Temizlik çalışmalarından önce sivrisinek ve kötü koku sorunu yaşandığını belirten mahalle muhtarı Hakkı Sönme,

“Mahallemizin içinden geçen derede temizlik olmuyordu. Sağ olsun Ferdi Başkanımıza ilettik, hemen ekipler geldi. Çok kötü bir durum var burada. Sivrisinek ve ağır bir koku var. Başkanımızı sonuna kadar destekledik, destekliyoruz da. Her zaman arkasında durduk. Teşekkür ederiz” dedi.

Maski̇ Hacırahmanlı Mahallesinde Temizlik Çalışmaları Yaptı (3) 

Kaynak: HABER MERKEZİ