Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Bolu’da düzenlenen Okul Sporları Trampolin Cimnastik Küçük kızlar Türkiye Birinciliği Müsabakaları’nda Manisa’yı gururla temsil eden Spil Ortaokulu sporcuları büyük bir başarıya imza attı.

Genç Kızlar Voleybol Turnuvasında birinci oldu Genç Kızlar Voleybol Turnuvasında birinci oldu

Müsabakalarda gösterdikleri üstün performansla dikkatleri üzerine çeken sporcular küçük kızlarda, Türkiye genelinde üçüncülük elde etti. Manisa’nın adını gururla taşıyan Spil Ortaokulu öğrencileri, Bolu’da düzenlenen müsabakalarda rakiplerine üstünlük sağlayarak bronz madalyanın sahibi oldu.

Manisalı Cimnastikciler Türkiye Üçüncüsü Oldu (3)

Trampolin cimnastiğinde gösterdikleri başarılı performansla dikkatleri üzerine çeken sporcular, Manisa’nın spor alanındaki potansiyelini bir kez daha ortaya koydu. Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, sporcuları ve antrenörleri tebrik ederek, Manisa’nın adını Türkiye genelinde duyurmalarından dolayı gururlu olduklarını ifade etti.

Öztürk, sporcuların azimli çalışmalarının ve özverili performanslarının bu başarıyı getirdiğini vurgulayarak, gelecek yıllarda sporcuların daha büyük zaferlere imza atacağına inandığını kaydetti.

Manisalı Cimnastikciler Türkiye Üçüncüsü Oldu (2)

Kaynak: HABER MERKEZİ