Kırkağaç'ta uyuşturucu operasyonu: 2 gözaltı Kırkağaç'ta uyuşturucu operasyonu: 2 gözaltı

Manisa Polisevi'nde gerçekleştirilen iftar programına Vali Vekili Ahmet Yılmaz, AK Parti Manisa Milletvekili Tamer Akkal ve MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Sebahattin Kalkan, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Zafer Tombul, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ulvi Yılmaz, Adalet Komisyonu Başkanı Şahap Mutlu, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç, Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Güzgülü, İl Emniyet Müdürü Mesut Gezer ve protokol üyeleri katıldı.
Programda oruçların açılması sonrasında Kur'an-ı Kerim okundu ve dua edildi. Ardından bir konuşma gerçekleştiren Vali Vekili Ahmet Yılmaz, iftar programı davetine nezaket göstererek katılmalarından dolayı şehit aileleri, gaziler ve ailelerine teşekkürlerini ileterek, "Türk milleti olarak şehit ailelerimiz ve gazilerimize minnet borcumuz bulunmaktadır. Sizler, bizlerin baş tacısınız, sizlerin her daim yanınızdayız. Sizlerin yanında olmak, varsa sorunlarınızı çözmek biz kamu görevlilerinin öncelikli görevlerindendir. Ülkemiz için canları pahasına mücadele eden başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, tüm şehitlerimize ve vefat eden gazilerimize Allah’tan rahmet diliyorum, ruhları şad olsun. Şehit ailelerimize ve hayatta olan gazilerimize de sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyorum" dedi.
Vali Vekili Yılmaz, şehit aileleri ve gazilere, Hatay'da 'Koordinatör Vali' olarak görevlendirilmesi sebebiyle programa katılamayan Vali Yaşar Karadeniz’in de selam ve sevgilerini de iletti.
Program sonunda Vali Vekili Yılmaz, misafirlerini tek tek uğurlayarak, iftar programına katıldıkları için teşekkür etti.