İYİ Parti Şehzadeler Aşağıçobanisa Mahalle Başkanı Muharrem Alperen Vatansever’in ardından, İYİ Parti kurucularından Sancaklıbozköy Mahallesi üyesi Ziya Özel, yerel seçimlerde CHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Gülşah Durbay’a destek vereceğini duyurdu.

İYİ Parti’nin içindeki çatırdama devam ediyor. Geçen günlerde İYİ Parti Yunusemre ve Şehzadeler teşkilatlarındaki birçok siyasi isim istifa etmiş ve Şehzadelerde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Belediye Başkan Adayı Gülşah Durbay ve Yunusemre’de de Semih Balaban’a destek vereceklerini duyumuşlardı.

İyi̇ Parti’de Gülşah Durbay Rüzgarı! (1)

"İsrail'in üslerimizi ve hava sahamızı kullanmasına izin verilmemeli" "İsrail'in üslerimizi ve hava sahamızı kullanmasına izin verilmemeli"

Bugün ise İYİ Parti kurucularından olan Sancaklıbozköy Mahallesi üyesi Ziya Özel İYİ Parti’den istifa ederek, CHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Gülşah Durbay’a destek vereceğini duyurdu. İYİ Parti’den istifa eden Özel’e Durbay ve CHP Şehzadeler İlçe Başkanı Mert Özkösemen CHP rozetini taktı. Peş peşe gelen istifaların ardından kamuoyunda Şehzadeler Belediye Başkanlığını Gülşah Durbay’ın kazanacağı hakkındaki düşünceleri destekliyor.

Kaynak: Haber Merkezi