İYİ Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan GÜrhan Özcan, şecim çalışmalarına devam ediyor. Vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Özcan, hafta sonunu Alaybey'de kurulan Cumartesi pazarında geçirdi.
Babasının da zamanında pazarlarda tuhafiye tezgahı açtığını belirten Gürhan Özcan;

“Pazarlarımız bir mozaiktir. Gelir düzeyleri farklı kesimlerin bir araya geldiği pazarlar siyasetçilere iyi bir yön veriyor. Seçim süreci boyunca 17 ilçemizdeki pazar yerlerimizi ziyaret ederek tespitlerde bulunacağız.” dedi.


Pazarcı esnafının sorunlarını dinledikten sonra açıklamalarda bulunan Özcan;
“Pazarcı esnafımız cefakardır, yıllardır göz ardı edilen sorunlarına rağmen işine olan bağlılığını devam ettirir. Bunu görüyoruz ve 31 Mart günü ipi göğüslersek hak ettikleri ortamı sağlayacağız.” dedi. 

İlçe belediye başkan adaylarının programlarına da katılan Gürhan Özcan, önce Turgutlu Belediye Başkan Adayı Ahmet Orhan’ın mahalle temsilcileri için verdiği yemeğe İYİ Parti Manisa milletvekili Şenol Sunat ile birlikte katıldı. Pazar günü önce Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan’ın programına katılan Özcan, daha sonra Yunusemre Belediye Başkan Adayı Tufan Akan’ın seçim ofisi açılışına katıldı. 


Teşkilatı ile bir araya gelen Gürhan Özcan;

Oyları düşüşe geçen MHP'li Cengiz Ergün ne yapacağını şaşırdı Oyları düşüşe geçen MHP'li Cengiz Ergün ne yapacağını şaşırdı

“İlçelerimizi ve büyükşehiri kazanacağız. Çok çalışacağız, durmayacağız yorulmayacağız. 1 Nisan’da Manisa’yı İYİ’lik güneşi saracak. Asıl işimiz 1 Nisan’dan sonra başlayacak… Manisa’nın doktoru Manisa’nın başkanı olacak ve Manisa’ya İYİ’lik gelecek…” dedi.
 

Kaynak: HABER MERKEZİ