Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mimar Ferdi Zeyrek, oyunu Şehzadeler ilçesindeki Şehitler Ortaokulu’nda kullandı. Oyunu kullanmadan önce ve oyunu kullandıktan sonra okul girişinde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Zeyrek’e, annesi Türkan Zeyrek, eşi Nurcan Zeyrek ve kızları Nehir, Elif ve Zeynep eşlik etti.

“Ortak, adil ve eşit bir şekilde çalışacağım”

Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferdi Zeyrek, Şehzadeler ilçesinde bulunan Şehitler Ortaokulu’nda oyunu kullandı. Oyunu kullandıktan sonra basın açıklaması yapan Zeyrek;

“Başkan olduğumda yaklaşık 1.5 milyon Manisalının ve 17 ilçedeki belediye başkanlarının hepsiyle ortak adil ve eşit bir şekilde çalışacağım” diye konuştu.

Zeyrek Oyunu Kullandı (2)

Son Dakika! İzmir'de 4.5 büyüklüğünde deprem Son Dakika! İzmir'de 4.5 büyüklüğünde deprem

 “Umarım hizmet etmek bizlere nasip olur”

Oyunu kullandıktan sonra basın açıklaması yapan Zeyrek,

“Seçim süreci boyunca binlerce kilometre yol gezdik. Vatandaşlarımıza bir dokunduk bin ah işittik. Bugün de, demokrasinin temeli, olmazsa olmazı seçim günündeyiz. Manisa’mız için hayırlısı ne olacaksa, vatandaşlarımız onu tercih edecektir. Umarım hizmet etmek bizlere nasip olur. Gün içerisinde sandıkları dolaşacağız. Sandık güvenliğini sağlayacağız. Saat 17.00’den sonra da sandıklarımıza ve oylarımıza sahip çıkacağız” diye konuştu.

“Manisa’mızı bir adım öteye götürecek vizyonu ortaya koyacağız”

Zeyrek ve AK Parti Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Yavuz Kurt ile birbirlerine sarılıp başarılar dilediler. Manisa’nın 17 ilçesinde kim kazanırsa kazansın uyum içerisinde çalışacaklarının sözünü veren Ferdi Zeyrek;

“Biz aslında Manisa’yız ve Manisa ittifakını oluşturduk. 17 ilçemizdeki tüm başkan adayları benim arkadaşım, dostum. Umarım Manisa’yı ileriye taşıyacak, vizyon koyacak olan Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayları olur ama kim kazanırsa ben başkan olduğumda 1.5 milyon Manisalının ve 17 ilçedeki belediye başkanlarının hepsiyle ortak adil ve eşit bir şekilde çalışacağım. Kimseyi kırmadan bu güne kadar geldik. Bundan sonra da kimseyi kırmadan Manisa’mızı bir adım öteye götürecek vizyonu ortaya koyacağız. Umarım başarılı oluruz” diye konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi