Cansu Dere ile Kenan İmirzalioğlu'nun başrollerini paylaştığı 2009-2011 yılları arasında yayınlanan ve büyük bir beğeni toplayan Ezel dizisinin oyuncuları 13 sene sonra bir araya geldi. Buluşmanın konsepti dikkat çekerken o ismin olmaması da merak uyandırdı.

Kenan İmirzalioğlu, Cansu Dere, Tuncel Kurtiz, Haluk Bilginer, Barış Falay, Sarp Akkaya, Sedef Avcı ve Bade İşçil gibi birçok ismin rol aldığı yayınlandığı dönem reyting rekoru kıran 'Ezel' dizisi oyuncuları yıllar sonra bir araya geldi.

Ezel Oyuncuları Bir Araya Geldi Gözler Onu Aradı.. (3)

Kendime ilk hediyem  ‘Yalnızlar Rıhtımı’  Kendime ilk hediyem  ‘Yalnızlar Rıhtımı’ 

20 Haziran 2011'de ekrana veda eden ve halen replikleriyle sık sık gündem olan projenin oyuncuları yönetmen Cem Karcı'nın doğum gününde buluştu.

Ezel dizisinde ikinci yönetmen olarak görev alan Cem Karcı'nın doğum gününde ekipçe çekilen fotoğrafı Sedef Avcı paylaştı.

Dizide Eyşan'ın kardeşi Bahar karakterine hayat veren Sedef Avcı, paylaşımına "Ezel on the rocks. İyi ki doğdun Cem" notunu düştü.

Ezel Oyuncuları Bir Araya Geldi Gözler Onu Aradı.. (1)

Gözler onu aradı ama...

Ezel ekibinin birlikte verdiği poz, sosyal medyada kısa sürede gündem oldu. Doğum gününün beyaz konsepti ise dikkat çekti. Ezel ekibinde gözler Cansu Dere'yi aradı ama o doğum gününde yer almadı.

Kaynak: MYNET