Başkan Zeyrek, Başkan Balabanı ağırladı Başkan Zeyrek, Başkan Balabanı ağırladı

Belediye Başkanlığı görevi süresi boyunca özellikle gençlere hitap edecek farklı projeleri ile gençlerin beğenisini toplayan Akhisar Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Akhisar Belediye Başkanı Adayı Besim Dutlulu, ikinci kez seçildiğinde de gençleri desteklemeye devam edeceğini belirtti.

“Yeni evlenecek çiftlerimize destek olmak için kollarımızı sıvadık”

 “Her şeyin en iyisine layık olan Akhisar halkımıza, en mutlu günlerinde en güzel hizmeti vereceğiz” diyerek konuşmasına başlayan Akhisar Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Akhisar Belediye Başkanı Adayı Besim Dutlulu, yeni Belediye Başkanlığı sürecinde hayata geçirecekleri düğün salonu projesi hakkında vatandaşlara bilgiler vererek şunları dile getirdi:

 “Akhisar her geçen gün büyüyor. Maliyetlerimiz, harcamalarımız her geçen gün artıyor. Ülkemizin içerisinde bulunduğu ekonomik sıkıntılar da herkes tarafından biliniyor. Tabi bu süreçte evlilik maliyetleri de oldukça artmış durumda. Hal böyleyken, yeni evlenecek çiftlerimize destek olmak için kollarımızı sıvadık. Yeni düğün salonu projemiz ile dünya evine girecek genç çiftlerimiz düğünlerini çağın gereksinimlerine uygun ve şık şekilde inşa edeceğimiz yeni, modern ve ferah mekanlarda yapabilecek. Tüm halkımızın faydalanacağı yeni düğün salonu en kaliteli hizmeti sunacak ve asgari ücretle geçinen bir vatandaşımızın ekonomisini zorlamayacak. Her zaman dediğimiz gibi halkımızın ihtiyaçlarını dinleyerek, onların dertlerine derman olmak için çalışacağız”

Kaynak: Haber Merkezi