İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Eryılmaz, “Öğretmenlerimizin itibarını ayaklar altına alanlara karşı, Cumhuriyetimizin yılmaz bekçisi öğretmenlerimizin sorunlarını her platformda dile getirmeye devam edeceğiz” dedi.

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayan İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, “Gelecek nesillerin yetiştiricisi öğretmenler, iktidar sahipleri tarafından bilerek itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor” dedi.

“ÖĞRETMENLİK MESLEĞİNİN ONURUNU AYAKLAR ALTINA ALMAYA ÇALIŞIYORLAR”

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, “Ne yazık ki öğretmenlerimiz, yılda bir defa güzel sözlerle anılıp, geri kalan tüm zamanlarda hor görülüyor. Öğretmenlik, dünya üzerindeki en kıymetli, onurlu mesleklerden biridir. Bir öğretmen geleceğe binlerce iyi ve başarılı bireyler yetiştirir. AK Parti iktidarı ne yazık ki bu kıymetli mesleğin onurunu ayaklar altına almaya çalıştı. Öğretmenlerimizin özlük haklarını gasp ettiler, öğretmenlerimizi kategorilere ayırdılar, atanamayan öğretmenleri öğrencilerine hasret bıraktılar” dedi.

İYİ PARTİ ÖĞRETMENLERE NE VAAD EDİYOR?

İYİ Partili Eryılmaz, “Saray ne isterse TÜİK onu açıklıyor!” İYİ Partili Eryılmaz, “Saray ne isterse TÜİK onu açıklıyor!”

Başkan Eryılmaz son olarak şu ifadeleri kullandı, “Genel Başkanımız sayın Meral Akşener’in de dediği gibi, Cumhuriyetimize düşmanlık yapanlar, öğretmenlerimize de düşmanlık yapıyor. Öğretmenlerimizi ekonomik olarak zorlu koşullar altında çalıştırıp; hayallerini, umutlarını ve heveslerini çalıyorlar. Güçlü toplum, güçlü öğretmenlerin elinde yükselir. O nedenle İYİ Parti iktidarında köy okullarını yeniden açarak atanamayan öğretmenlerimizi öğrencileri ile buluşturacağız. Eğitim sistemini yeniden bilimsel ve nitelikli bir hale dönüştüreceğiz. Öğretmenlerimizin özlük haklarını sonuna kadar teslim edeceğiz. Bu vesileyle; başta Ulu Önderimiz, başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Genel Başkanımız sayın Meral Akşener hanımefendinin ve gelecek nesillerin yetiştiricisi tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü en içten dileklerimle kutlarım”