Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Beyaz TV’de yayınlanan Uyan Türkiyem programına katılarak moderatör Tahir Sarıkaya’nın sorularını cevapladı.

Yayın süresince Şehzadeleri anlatan Başkan Çelik,  önümüzdeki ay yapım ihalesi yapılacak olan Kentsel Dönüşüm ile ilgili detaylı bilgiler verdi.

Manisa’nın Kırkağaç ilçesinde ilk kez ekilen tohumluk mısırda 12 bin ton rekolte bekleniyor Manisa’nın Kırkağaç ilçesinde ilk kez ekilen tohumluk mısırda 12 bin ton rekolte bekleniyor

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Beyaz TV’de yayınlanan Uyan Türkiyem programına katılarak Şehzadeler’e yapılan hizmetler hakkında bilgiler verdi. Moderatör Tahir Sarıkaya’nın sorularını yanıtlayan Başkan Çelik, Türkiye’nin en büyük Kentsel Dönüşüm projeleri arasında yer alan ve 5 mahalleyi kapsayan Kentsel Dönüşüm Projesi hakkında bilgiler verdi. Kentsel Dönüşüm projesinde çalışmaların başladığı ilk etapta yıkım çalışmalarının tamamlandığını ifade eden Başkan Çelik, 13 Ekim tarihinde yapım ihalesinin yapılacağını belirtti. Ege Bölgesinin 4 temayı bir arada barındıran en büyük tema parkı olan Şehzadelerpark’ının açıldığı günden bu zamana kadar Milyonlarca ziyaretçiyi ağırladığını ifade eden Başkan Çelik, Şehzadelerpark’ın geçmişten günümüze bir köprü kurarak gelen her yaştan misafirin keyifli anlar geçirerek parkı ziyaret ettiğini belirtti.