Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban, yoğun ziyaretlerinin ardından sahada önümüzdeki dönem hayata geçirecekleri projeleri yerinde incelemeye başladı. Başkan Balaban, Güzelyurt, Uncubozköy, Atatürk ve Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi’nde incelemelerde bulundu. İncelemede Başkan Balaban’a Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Ataç ve ilgili birim müdürleri eşlik etti.

Başkan Balaban 4 Mahallede Incelemede Bulundu (7)

Yunusemre Belediye Başkanı Balaban, 4 mahallede hayata geçirecekleri projeler hakkında ilgili birim müdürlerinden bilgi alarak, mahallelerin ihtiyaçlarını gözeterek projeler üreteceklerini dile getirdi.

Yunusemre'den 19 Mayıs yürüyüşü Yunusemre'den 19 Mayıs yürüyüşü

Başkan Balaban 4 Mahallede Incelemede Bulundu (5)

“1 yıl içinde bu hizmetleri halkımıza sunacağız”

İncelemelerin ardından açıklamada bulunan Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban, önümüzdeki bir yıllık süreçte 4 mahalledeki projeleri hizmete sunmayı hedeflediklerini dile getirdi.

Başkan Balaban 4 Mahallede Incelemede Bulundu (4)

Başkan Balaban yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Belediye Başkan Yardımcımız Yusuf Ataç ve ilgili birim müdürleri ile birlikte Güzelyurt, Uncubozköy, Atatürk ve Mareşal Fevzi Çakmak Mahallemizde halkımız ile muhtarımız ile buluştuk. 4 mahallemizde yapılacak olan taziye evi ve sosyal tesisler için görüşmelerimizi, planlamalarımızı yaptık. 1 yıl içinde bu projelerimizi halkımızın hizmetine sunacağız. Verdiğimiz bütün sözleri tek tek yerine getiriyoruz. Özellikle Horozköy yıllardır hizmet alamamanın sıkıntısını yaşıyor. Atatürk de Mareşal Fevzi Çakmak da 4 katlı sosyal tesislerimizi de kurumlar ile birlikte inşa edeceğiz. Halkla beraber olmaya devam edeceğiz. Aynı zamanda Fevzi Çakmak Mahallemizde de bütün esnafı ve kahveleri gezerek tek tek verdikleri destek için teşekkür ettik. Bu tür teşekkür ziyaretlerimiz de tüm Yunusemre’de hiçbir mahalleyi ayırt etmeden devam edecek” dedi.

Başkan Balaban 4 Mahallede Incelemede Bulundu (2)

Başkan Balaban yapılacak projeleri yerinde inceledikten sonra vatandaş ve esnafla biraraya gelerek taleplerini dinledi.

Başkan Balaban 4 Mahallede Incelemede Bulundu (3)

Kaynak: HABER MERKEZİ