Türkiye’nin en kritik seçimlerinden biri olan 14 Mayıs seçimleri için heyecan dorukta. MHP lideri Devlet Bahçeli, birçok ilde miting yaparak Cumhur ittifakına oy isterken, Tek Büyükşehir Belediyesini elende bulundurduğu Manisa’yı es geçti. 

Korsan gazete ters etki yarattı Kararsız seçmen İYİ Parti'ye yöneldi Korsan gazete ters etki yarattı Kararsız seçmen İYİ Parti'ye yöneldi

MHP lideri Bahçeli’nin Manisa’da MHP’liler tarafından miting beklentisi de  boşa çıkmış oldu. 

MHP TEK BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ OLAN MANİSA’DA BİR KEZ MİTİNG DÜZENLEDİ

MHP lideri Devlet Bahçeli, Türkiye’de partisinin sahip olduğu tek Büyükşehir Belediyesi olan Manisa’da miting düzenlemeden seçime gidecek. Bahçeli en son 23 Ekim’de Manisa’da miting düzenlemişti.

MANİSA’YLA AYNI DÖNEMDE BURSA DA MİTİNG YAPMIŞTI

MHP lideri Devlet Bahçeli “Aday Belli Karar Net” buluşmaları kapsamında 23 Ekim’de Manisa’da miting yapmıştı. Bahçeli, aynı dönemde Bursa’da  miting  yaptıktan sonra seçim kararının alınması üzerine yeniden Bursa’da miting düzenlemişti. 


CENGİZ ERGÜN DE ÇARE OLAMADI

Manisa’da büyük oy düşüşü yaşayan MHP’de en son koz olarak sahaya sürülen Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de çare olamadı. Cengiz Ergün’ün son dönemlerdeki başarısız yönetim anlayışı ve su-ulaşım gibi halkın büyük bir kesimini ilgilendiren alanlarda büyük zam yapmıştı.

MHP’NİN MANİSA’DA OYLARI ERİYOR

Manisa’da miting yapmam kararı alan MHP’nin Manisa’da ciddi bir oy erimesi yaşıyor.