Ayrancı, “Kurulduğu ilk günden beri büyük bir heyecanla içerisinde bulunduğum Türkiye’nin umudu İYİ Partiden Milletvekili aday adaylığımı açıklıyorum . İlçe başkanlığım süresinde ve sonrasında görüşü ne olursa olsun, ben Manisalı hemşerilerimizden hep destek gördüm. Bu desteği karşılıksız bırakmayacağım" dedi.
Av. Filiz Tuğçe Ayrancı İYİ Parti Manisa İl Başkanlığında düzenlediği basın toplantısı ile  2023 yılı Genel Seçimlerinde milletvekilliği için aday adaylığını açıkladı .İYİ Parti Manisa İl Başkanlığı'nda düzenlenen basın açıklamasında konuşan Ayrancı, “Kurucu ilçe başkanı olduğun partimde ilk günden beri aynı heyecan ve umutla çalışmaya devam ettim. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in yanında bir çok zorluğa göğüs gererek bu günlere geldik. Geldiğimiz bu noktada ülkemizin aydınlığa çıkmasına çok az bir süre kaldı. Bu son süreçte ben de tüm gücüm ve inancımla çalışmaya devam edeceğim" ifadelerini kullandı.

Manisa'da 3 önemli isim İYİ Parti saflarına katıldı Manisa'da 3 önemli isim İYİ Parti saflarına katıldı

'ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUMU TAMAMLADIM'

Ayrancı, sözlerini şöyle sürdürdü: “2 yıl Yunusemre İlçe Başkanlığımı, daha sonrasında ise il yönetim kurulu üyeliklerimi onurla, gururla sürdürdüğüm partimde bugün aday adaylığı başvurumu tamamladım. İnşallah önümüzdeki seçimde cumhurbaşkanlığını kazanarak parlamenter sisteme geçip, genel başkanımız sayın meral akşener’i başbakan yapacağız. Bu ucube sistemden kurtulup liyakatla yönetilen bir Türkiye’de kadınların ve Manisalıların sesi olmak için elimden geleni yapacağım. Güneşli günlere çok az kaldı” diye konuştu.