Yunusemre’de Hedef Her Mahalleye Hizmet

18 Eylül 2014 Perşembe, 14:07

Fen İşleri Müdürü Uğur Mimaroğlu, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ye verdiği brifingde, ilk hedeflerinin her mahalleye hizmet götürmek olduğunu söyledi.

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, birim müdürleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Fen İşleri Müdürlüğü’nde düzenlenen kahvaltıya Başkan Çerçi’nin yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Kılıç Kaya, Ramis Şiyak, Hakan Akgöl ve birim müdürleri katıldı. Mehmet Çerçi, Fen İşleri Müdürü Uğur Mimaroğlu’ndan yapılan çalışmalar hakkında brifing aldı. Mimaroğlu, gerçekleştirdiği sunumda ilk aşamada her mahalleye receklerini belirterek hedefleri doğrultusunda her mahalleye bir hizmet yapmak istediklerini dile getirdi.

“HİZMETİ HEP BERABER YAPACAĞIZ”

Manisa’nın Yunusemre ilçesine doğru ilerlediğini belirten Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, “Bizlere yolların kaldırımların yapılaması noktasında talepleri geliyor. Bu hizmetlerin bir planlama dahilinde yapılması lazım. Kış sezonun yapılaması gereken ne varsa elimizden geleni göstermemiz gerekiyor. Yeni kurulan bir belediyeyiz. Biraz zaman geçtikçe işler daha da oturacak ve olgunlaşacak. Hep birlikte işimize yoğunlaşmamız lazım. Acil çıkan durumlar oluyor. Pek çok hizmeti de yapmaya çalışıyoruz. Birbirimizin eksiklerini tamamlayarak Yunusemre’ye hizmet edeceğiz. Halka yapılacak çok sayıda sosyal ve kültürel hizmetler var. Kentsel dönüşüm ve imar ile ilgili projeler var. Bunların hepsi bir süreç içerisinde olacak. Toki ile ilgili görüşmelerimiz var. Bir çok hayalimiz var. Vatandaş bizden hizmet bekliyor. Bu hizmeti hep beraber yapacağız” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir