YUNUSEMRE BELEDİYESİ OKULLARI DİNLİYOR

12 Aralık 2014 Cuma, 14:31

Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Ramis Şiyak, Yunusemre Kaymakamı Yüksel Topal, Vestel Ortaokulu’nda düzenlenen kermese katıldı.

Okul Aile Birliği tarafından hazırlanılan kermeste Yunusemre Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Halil Arslan ve 75. Yıl Mahalle Muhtarı Aziz Çetintaş da hazır bulundu.

Başkan Yardımcısı Ramis Şiyak ve Kaymakam Yüksel Topal, yemek ürünlerinin satışa sunulduğu kermesi gezerek öğrenci velileri ile sohbet etti. Ardından Ramis Şiyak ve Yüksel Topal okul müdürü Seda Gençay’dan okulun sorunları hakkında bilgi aldı.

Başkan Yardımcısı Şiyak, okul aile birliği tarafından hazırlanılan kermesin hayırlara vesile olmasını dilediğini bulunarak, “Yunusemre Belediyesi olarak ilçemizdeki okulları ziyaret edip sorunlarını dinliyoruz. Eğitime destek vermeye devam ediyor.  Vestel Ortaokulu’nda ise veliler okul aile birliği tarafından hazırlanan kermese katıldık. Veliler tarafından yapılan kermesimizin geliri okula verilecek. Okullarımıza gelir anlamında katkı sağlamak ve Vestel Ortaokulu Müdürümüz Seda Gençay’dan okulun sorunlarını dinleyerek sorunlara çözüm bulmak amacıyla bu etkinliğe katıldık. Yunusemre Belediyesi olarak okullarımızı yaşatmak ve öğrencilerimizin daha iyi bir eğitim almasını sağlamak amacıyla elimizden gelenin en iyisini yapacağız” diye konuştu.

.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir