VALİ BEKTAŞ VE BAŞKAN ÇERÇİ VATANDAŞLAR BULUŞTU

27 Kasım 2014 Perşembe, 18:08

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Manisa Valisi Erdoğan Bektaş ile birlikte Mutlu Mahallesi’nde vatandaşlara aşure dağıttı.

Lala Paşa Camii’nde gerçekleşen etkinliğe Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Akgöl, meclis üyeleri ve bazı mahalle muhtarları katıldı. Vali Bektaş ve Başkan Çerçi duaların okunmasının ardından mahalle sakinlerine aşure ikram etti. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Çerçi ve Bektaş çocuklarla yakından ilgilenerek sohbet etti.

Her fırsatta vatandaşlar ile bir araya gelerek sorunları dinlediklerini dile getiren Mehmet Çerçi, “Vatandaşlarımızın sorunlarını dinlediğimiz gibi şuana kadar yapılan çalışmalar sonucunda gittiğimiz her yerde olumlu tepkiler alıyoruz. Hiçbir ayrım yapmadan her mahalleye hizmet götüreceğiz. Sorunları olmayan daha yaşanılabilir bir Yunusemre için çalışıyoruz” dedi.

Mutlu Mahallesi Başkanı Nurullah Sevim programda Başkan Çerçi’ye mahalleye yapılan hizmetlerden dolayı üzerine resminin işlenmiş olduğu halıyı hediye etti.

Belediye Başkanı Mehmet Çerçi etkinliğin ardından mahalle muhtarı ile birlikte cami etrafını ve mahallede yaşanana imar ile ilgili sorunları yerinde inceledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir