TUNALI’DAN İLK ZİYARET YUNUSEMRE İLÇE TEŞKİLATINA

07 Kasım 2014 Cuma, 15:21

AK Parti Kadın Kolları MKYK Üyesi Şule Tunalı, ilk ziyaretini AK Parti Yunus Emre İlçe Başkanlığına yaptı. Engin Yüksel Başkanlığında toplanan Yönetim Kurulu toplantısına katılan Tunalı’ya Yunusemre İlçe Kadın Kolları Başkanı Belma Çağ çiçek takdim etti.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyeliğine getirilen Şule Tunalı ilk ziyaretini AK Parti Yunusemre İlçe Başkanlığına yaptı.

Şule Tuna’nın Başbakan Davutoğlu tarafından Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyeliğine getirilmesinden büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Engin Yüksel, “Şule hanımın MKYK Üyeliğine atanması Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun Manisa’mıza ne kadar çok önem verdiğini gösteriyor. Genel Merkezimizde MKYK Üyesi Manisa Milletvekilimiz Hüseyin Tanrıverdi’den sonra Şule hanımın da Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi olması bizleri son derece memnun etmiştir.”dedi.

Yönetim Kurulu Toplantısına katılan MKYK Üyesi Şule Tunalı ile birlikte yaklaşan ilçe kongresini ve 2015 Genel Seçimleri değerlendirdiklerini söyleyen Başkan Yüksel, Tunalı’ya yeni görevinde başarılar diledi. MKYK Üyesi Tunalı’ya desteklerinin tam olduğunu ifade eden AK Parti Yunusemre İlçe Kadın Kolları Başkanı Belma Çağ ise, MKYK Üyesi Tunalı’yı tebrik ederek çiçek takdim etti.

Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından kendisine tevdi edilen MKYK Üyeliğini en iyi şekilde yerine getireceğini söyleyen Tunalı, “Hedefimiz, Yeni Türkiye vizyonumuzla 2015 yılı genel seçimlerine hazırlanmaktır.”diyerek İlçe Başkanı Engin Yüksel ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Belma Çağ’a teşekkür etti.

Manisa’da 2004-2009 yılları arasında AK Partiden Belediye Meclis Üyesi olan ve Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimi Kongresi’nin Milli Heyet Üyesi Şule Tunalı, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyeliğine atanmıştı.

.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir