Pazarcılar Şehzadeler Belediyesi’ni ağırladı

27 Kasım 2014 Perşembe, 16:14

Pazarcılar Odası Başkanı Halim Şener Perşembe Pazarında esnaflara kahvaltı düzenledi. Kahvaltıya katılan Şehzadeler Belediye Başkanvekili İbrahim Onaylı Perşembe pazarı esnafının sofrasına konuk oldu.

Pazarcılar Odası Başkanı Halim Şener’in Perşembe pazarında düzenlediği sabah Kahvaltısına Şehzadeler Belediye Başkanvekili İbrahim Onaylı, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç Belediye Başkan yardımcısı İsmail Önal, ve çok sayıda pazarcı esnafı katıldı. Kahvaltı öncesinde pazarcı esnaflarını ziyaret eden Başkanvekili Onaylı ve beraberindekiler esnafın sorunlarını dinlediler.

Şehzadeler Belediyesi olarak öncelikli hedeflerinin ilçede yaşayan tüm vatandaşların huzurlu bir şekilde yaşamalarını sağlamak olduğunu vurgulayan Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Önal “Manisa’nın yeni kurulan Şehzadeler Belediyesi olarak bu gün Pazar yerini gezip esnafımızın sorunlarını dinledik. Bu gün buraya gelerek, yapacağımız çalışmalarda bize destek olacağına inandığım oda başkanımıza da çok teşekkür ediyorum. Şehzadeler Belediyesi olarak bizim öncelikli hedefimiz ilçemizde yaşayan herkesin rahat ve huzurlu bir şekilde hayatlarını sürdürmesidir. Bu konuda zabıta ekiplerimiz Pazar yerlerinde güvenli bir şekilde hem vatandaşlarımızın alışverişlerini yapmalarını hem de pazarcı esnafının iş yapmaları için çalışıyor. Manisa Pazarcılar odamızda bu konularda bizimle ortaklaşa her türlü çalışmayı yapıyor” dedi.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ile esnafın çok rahat bir dönem geçireceğini ifade eden Başkan vekili İbrahim Onaylı “Değerli başkanımız Ömer Faruk Çelik’in Ankara’da olması nedeni ile bu gün Başkanvekili, olarak pazarcılar esnafımız ile bir araya geldik.  Bizim seçimlerdeki en önemli söylemlerimizden bir tanesi esnaflarımız ile ilgili olanıydı. Seçim dönemi söylemiştik Ömer Faruk Çelik döneminde Şehzadeler esnafı en rahat dönemini yaşayacak. Sayın Başkanımızda göreve geldiği günden beri sürekli esnafla iç içe olarak onlarla sık sık bir araya gelerek bunu göstermiştir.” diyerek bu tür ziyaretlerin devam edeceğini sözlerine ekledi.

Pazarcılar Odası Başkanı Halim Şener “Biz pazarcı esnafının sorunları uzun zamandır bilinen sorunlardır. Zaman zaman büyük sıkıntılar yaşıyoruz. Bizim pazarcılar esnafı olarak en büyük sıkıntımız kapalı pazar yeri problemi.  İnşallah yakın zaman içerisinde böyle bir projeyi bekliyoruz. Belediye Başkanımız Sayın Ömer Faruk Çelik’in bu projeyi hayata geçireceğine inanıyorum. Bugün bu esnaf sofrasında aramızda olan Şehzadeler Belediyesi Başkanvekili Sayın İbrahim Onaylı’ ya, Ak Parti Şehzadeler İlçe Başkanımız Sayın Ahmet Tonguç’a Belediye Başkan Yardımcımız Sayın İsmail Önal’a teşekkür ediyorum ” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir