Onaylı Erdoğan İçin Yollara Düştü

07 Ağustos 2014 Perşembe, 12:49

Manisa Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Şehzadeler Belediyesi AK Parti Grup Başkan Vakili İbrahim Onaylı, cumhurbaşkanlığı seçim çalışmaları kapsamında cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a destek aramak için mahallelerin yollarına düştü.

Manisa Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Şehzadeler Belediyesi AK Parti Grup Başkan Vakili İbrahim Onaylı, cumhurbaşkanlığı seçim çalışmaları kapsamında cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a destek aramak Şehzadeler ve Yunus Emre İlçelerine bağlı Ortaköy, Türkmenköy, Otmanlar, Yukarıçobanisa, Çeşmebaşı, Nurlupınar, Karaköy ve Alaybey mahallelerini ziyaret ederek mahalle sakinlerinden cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için destek istedi.

Gittiği her mahallede büyük ilgi il karşılandıklarını söyleyen Onaylı, “12 yıldan beri yaptığı aziz milletimize karşı yaptığı hizmetlerle milletin adamı olan cumhurbaşkanı adayımız Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a vefa borçlarımızdan bir kısmını ödemek üzere gittiğimiz her mahallede Allah’a hamd olsun ki, milletimizden ilgi görüyoruz. Bu ilginin şahsımıza değil Başbakanımıza karşı yapıldığını da gayet iyi biliyoruz. Eğer o olmamış olsaydı, O bu kutlu davayı başlatmamış olsaydı bugün biz milletimize hizmet ediyor olamazdık. Hizmet için bu makamlarda duruyorsak bunları başbakanımıza borçluyuz. Biz yaptığımız hizmetler sayesinde hem milletimizin gönlünü kazanıyor hem de onlardan hayır duası alıyoruz. Allah’ın izni milletimizin teveccühü ile Pazar günü yapılacak seçimlerde cumhurbaşkanı adayımız Başbakanımız Cumhurun başkanı olarak seçilecek inşallah.”diye

konuştu.

Onaylı ayrıca, Erdoğan’ın cumhurbaşkanı olmasıyla birlikte Başbakan Yardımcısı ve Hükümet sözcüsü Bülent Arınç’ı da 2015 Milletvekilliği Genel seçimlerine kadar Başbakan olarak görmek istediklerini söyledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir