Son Dakika
11 Aralık 2017 Pazartesi

Mermerciler’den fakülte için çek, polise araç, şampiyona arsa

06 Nisan 2017 Perşembe, 21:11

MANİSA Akhisar ilçesi S.S. Mermerciler Kooperatifi, Akhisar Üniversite Yaptırma ve Yaşatma Derneği’ne fakülte binası yaptırılması için 100 bin lira, Akhisar İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bir otomobil, 2015 yılında Brezilya’da yapılan Dünya Gençler Grekoromen Güreş Şampiyonası’nda dünya şampiyonu olan Ali Cengiz’e 376 metrekarelik bir arsa bağışladı.

Akhisar S.S. Mermerciler Kooperatifi tarafından yapılan bağışlar nedeniyle Yeni Belediye Sarayı önünde tören düzenlenip, şehitler için mevlit okutuldu, gün boyu lokma döktürüldü. Törene, Akhisar Kaymakamı Kaan Peker, AK Partili Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, , MHP Grup Başkan Vekili Manisa Milletvekili Erkan Akçay, AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Akhisar Belediyespor Güreş Takımı sporcusu Ali Cengiz, Akhisar İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mete Demir, MHP Manisa İl Başkanı Erkan Özdemir ve çok sayıda davetli katıldı.

Törende, Akhisar S.S. Mermerciler Kooperatifi’nin yönetim kurulu kararıyla Akhisar Üniversite Yaptırma ve Yaşatma Derneği’ne fakülte binası yaptırılması için 100 bin liralık bağış çeki, 2015 yılında Brezilya’da yapılan Dünya Gençler Grekoromen Güreş Şampiyonası’nda dünya şampiyonu olan Ali Cengiz’e bağışlanan 376 metrekarelik arsanın tapusu ve Akhisar İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağışlanan otomobilin anahtarı verildi.

Akhisar İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Yardımcısı Caner Aker de Akhisar S.S. Mermerciler Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Recep Kalın’a çiçek verip, teşekküre etti.

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir