Son Dakika
18 Ocak 2018 Perşembe

Manisa’da 2 müdür göreve başladı

08 Kasım 2016 Salı, 17:53

MANİSA’ya atanan ve göreve başlayan İl Sağlık Müdürü Dr. Hakan Bayrakcı ile Basın İlan Kurumu Manisa Şube Müdürü Yusuf Kahraman, Vali Mustafa Hakan Güvençer’i ziyaret etti.

Manisa İl Sağlık Müdürü Dr. Hakan Bayrakcı, 1994’ten bu yana İzmir’de görev yaptığını, İzmir Halk Sağlığı Müdür Yardımcılığı görevini yürütürken Manisa İl Sağlık Müdürlüğü görevine atandığını söyledi. Manisa’ya atanmaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Bayrakcı, Vali Güvençer’in direktifleriyle kent sakinlerinin en üst düzeyde sağlık hizmeti almaları için elinden gelenin en iyisini yapacağını söyledi.

Basın İlan Kurumu Manisa Şube Müdürlüğü’ne atanan Yusuf Kahraman da Vali Güvençer’e ziyarette bulundu. 16 yıl İzmir’de gazetecilik ve yöneticilik yapmasının ardından 2 yıldan bu yana Basın İlan Kurumu Hatay Şube Müdürü olarak görev yaptığını belirtti.

Manisa Basın İlan Kurumu İl Müdürü Kenan Tokgöz, FETÖ/PDY operasyonları kapsamında tutuklanmıştı. İl Sağlık Müdürü Dr. Metin Kaplan ise geçen cuma günü görevden alınmış ve 112 Acil Komuta Merkezi’nde istasyonda görevlendirilmişti.

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir