MANİSA TSO ÜYELERİNİN İTALYA YOLCULUĞU BAŞLIYOR

11 Kasım 2014 Salı, 17:56

 Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (Manisa TSO) üyelerinin İtalya yolculuğu bugün başlıyor. Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nın organizasyonu ile İtalya’da EİMA 2014 Uluslararası Tarım Makineleri Fuarı’na katılacak olan 39 işadamı 4 gün sürecek olan fuarda incelemelerde bulunacak.

İki yılda bir İtalya’nın Bologna şehrinde düzenlenen Eima Uluslararası Tarım Makineleri Fuarı’na katılacak olan Manisa TSO Üyeleri, tarım sektörüne ait tüm yenilikleri ve öncü teknolojileri düzenlenen iş ve inceleme gezisinde takip edecekler. Manisalı işadamlarımız organizasyon programı çerçevesinde fuar ziyaretlerinin yanı sıra İtalya’da Maschio Gaspardo tarım makineleri fabrikasını ziyaret edecekler.

Dünyanın en önemli tarım makineleri fuarlarından birisi olan EMİA Fuarına 39 işadamıyla katılacaklarını belirten Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Coşkun, ‘Dünyanın en önemli tarım makineleri fuarlarından biri olan Eima Uluslararası Tarım Makineleri Fuarı’na düzenlediğimiz iş ve inceleme gezisi ile üyelerimiz traktörler, tarım makine ve ekipmanları, ekim ve gübreleme için makineler, yem bitkileri, tahıl, kök bitkileri, hasat işleme ve iklimlendirme makineleri, toprak işleme, delme, gübreleme ve sulama teknolojileri ve ekipmanları, arazi ıslahı için makineler başta olmak üzere tarım sektöründeki en son teknolojileri takip etme bunun yanı sıra yapacakları ikili görüşmeler sayesinde iş bağlantıları kurma imkanı bulacaklar. Fuarda yapılacak olan incelemeler ve görüşmeler haricinde, her yıl 50.000 civarında makine satan, İtalya’dan, Hindistan’a, Romanya’dan Çin’e uzanan 11 üretim fabrikası, dünya çapında 13 satış şubesi bulunan ve 2013 yılında 280 milyon € ciro gerçekleştiren Maschio Gaspardo tarım makineleri fabrikasına yapılacak ziyaret ile katılımcılar sektördeki güncel üretim model ve ekipmanları inceleme ve işbirliği kurma fırsatı yakalayacaklar’ diye konuştu.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir