TANRIVERDİ MUHARİP GAZİLER CEMİYETİ’Nİ AĞIRLADI

14 Kasım 2014 Cuma, 11:04

Kula Muharip Gaziler Cemiyeti Ankara’ya yaptıkları gezide Anıtkabir ziyaretinin ardından AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi’nin konuğu oldular. Tanrıverdi ile birlikte AK Parti’de bir dizi ziyarette bulunan Gaziler ve eşleri daha sonra TBMM’yi ziyaret edip, TBMM çalışmalarını canlı olarak izlediler.

Daha sonra Tanrıverdi’nin TBMM makamına gelen heyet burada Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş’ında bulunduğu görüşmede dilek ve taleplerini dile getirdiler. Gaziler hükümetin son çıkardığı yasanın çok yerinde olduğunu ve kendilerini memnun ettiğini ifade ederken, uygulamanın sadece yerelde değil Türkiye’nin her yerinde geçerli olmasını istediler. Ayrıca hastanelerde muayene ve diğer işlemlerde öncelik uygulamasının yaygınlaştırılmasını rica ettiler.

Gazilerin taleplerini alan Tanrıverdi ve Yurttaş isteklerin ilgili makamlarla görüşerek yerine getirilmesi için çaba göstereceklerini bildirdiler.

Tanrıverdi Gazilerin bu milletin bekası için zamanında canlarını ortaya koyduklarını belirterek, “Onları Ankara’da ve TBMM’de ağırlamaktan şeref duyduk. Onlar bizim saygıda ve hürmette kusur etmememiz gereken insanlardır. Kula’dan gelen heyeti umarım daha geniş bir zaman diliminde tekrar ağırlarız” dedi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir