İYİ Parti Grup Başkanvekili Dervişoğlu, Salihli ilçe Teşkilatını ziyaret etti

10 Ekim 2020 Cumartesi, 19:31

İYİ Parti Grup Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu, İYİ Parti Salihli ilçe Başkanı Ulvi Murat Tunca ve yönetimine ziyaret etti.

İYİ Parti Grup Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu, Salihli ilçe Başkanı Ulvi Murat Tunca ve yönetimini  ilçe binasında ziyaret etti.  Ziyarete, İl Başkanı Hasan Eryılmaz ve çok sayıda partili katıldı. Ziyarette konuşan İYİ Parti Grup Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in bütün partililere selamı olduğunu ifade etti.  Dervişoğlu, “  İYİ Partinin  kuruluş aşamasından itibaren  partiyi günümüze taşıyan,  yönetim kurullarında görev  almış, gönüllü olarak bulunmuş bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bugün bizleri burada ağırladınız hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

İl Başkanı Hasan Eryılmaz da, Salihli’nin faaliyetlerinden memnun olduklarını belirterek, milletin geleceği adına çalışmaktan gurur ve onur duyduklarını dile getirdi.

İYİ Parti Salihli ilçe Başkanı Ulvi Murat Tunca da göreve geldiklerinde 221 üye sayısına sahip olduklarını, şimdilerde ise bin 247 üye sayısına ulaştıklarını belirterek,  şöyle devam etti: Biz Salihli ilçe teşkilatı olarak çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Bizim ilçe teşkilatı olarak biraz farklı bir yönümüz var. 12 tane  bayan arkadaşımız yönetimde görev aldı. Teşkilatlardaki en yoğun  bayan kadrosuna sahibiz. Yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarımızın   emeğiyle de yaklaşık 350 üye kazandık.  Bizler çalışmaya devam ediyoruz. Günden güne daha da büyüyeceğiz” şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir