Halil Özkan’dan Gördes İlçe Teşkilatına Ziyaret

05 Eylül 2014 Cuma, 10:50

AK Parti Manisa İl Gençlik Kolları Başkanı Halil Özkan, AK Parti Gördes İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına atanan Kadir Aydın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AK Parti Manisa İl Gençlik Kolları Başkanı Halil Özkan, AK Parti Gördes İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kadir Aydın ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti. Başkan Özkan’a ziyarette, Başkan Yardımcılarından Muhsin Seven, Sinan Kurt ve Turan Gökarslan Yönetim Kurulu Üyelerinden Tolga Canduyar, Ahmet Yardımcı ve Ferhat Işık eşlik etti.

BİZİM KÖKÜMÜZ MAZİDE GÖZÜMÜZ İSTİKBALDE

Kadir Aydın Başkanlığındaki Gördes İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri ile bugüne kadar yapılan ve yapılması gereken çalışmalar ile üniversite öğrencilerine yönelik çalışmaların değerlendirildiği toplantıda konuşan Başkan Özkan, “ Öncelikle İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına atanan Kadir Aydın başkanımızı ve Yönetim Kurulunu tebrik ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum. AK Partili gençler olarak Gördes ilçemizde ahlaklı, şuurlu, bilinçli ve Asım’ın nesli bir gençliğin yetişmesi için çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürmeliyiz. Biz kökü mazide gözü istikbalde olan gençleriz. Bizler tarihimizi çok iyi bilen ve atalarımızdan devraldığımız mirasımızın omuzlarımızdaki yükün ne kadar ağır ve önemli olduğunu bilmeli ve bu bilinçle hareket etmeliyiz. Hiçbir zaman kavganın ve çatışmanın değil dayanışmanın ve kucaklaşmanın tarafında olan bir gençlik olmalıyız. Partimizin kurucu Lideri milletin adamı 12’nci Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bizler için hedef gösterdiği 2023 hedeflerine ulaşmak için el ele verip, birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek var gücümüzle çalışmalıyız.”diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Ak Parti Gördes İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kadir Aydın ise ziyaretten dolayı Başkan Özkan ve beraberindeki Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Halil Özkan, AK Parti Gördes İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kadir Aydın ve beraberindekiler, Celal Bayar Üniversitesi Gördes Meslek Yüksek Okuluna kaydını yaptırmak için Gördes’e gelen gençlere hem ilçeyi tanıtmak hem de onlara yardımcı olmak için bir araya gelip bir süre sohbet ettiler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir