ELGİNKAN VE MAGİDER EĞİTİM VE PROJELER İÇİN EL ELE VERDİ

03 Aralık 2015 Perşembe, 16:40

Kurulduğu günden bu yana Manisa için çalışan Manisa Girişimciler Derneği (MAGİDER), Türkiye’nin en önemli kuruluşları arasında yer alan Elginkan Vakfı ile eğitim ve projeler için el ele verdi.
Elginkan Vakfı Ümmehan Elginkan Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Müdürü Necati Abalı, yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi alışverişinde bulunmak amacıyla MAGİDER Başkanı Ayberk Aloğlu ve yönetimini ziyaret etti. Elginkan Vakfı olarak eğitime ve gençlere önem verdiklerini kaydeden Abalı, “Bizler Manisalıların eğitimi için derleyip toparlayıcı rolünü üstlenen ve maddiyattan tamamen uzak duran bir kurumuz. Amacımız sadece eğitime hizmet vermektir. Bu kapsamda fikirlerimizin doğrultusunda ilerleyen MAGİDER gençleriyle işbirliği yapmak istedik. Gençlerin fikirlerini önemsiyoruz. İnanıyorum ki güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum” dedi.
Abalı ayrıca MAGİDER üyelerine proje hazırlamaları konusunda proje danışmanlığı yapacağını belirtti.
MAGİDER Başkanı Ayberk Aloğlu, Elginkan Vakfı ile işbirliği yapmaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade ederek, “Elginkan sadece Manisa’da değil, Türkiye’de adını duyurmuş bir kurumdur. Bundan dolayı bu işbirliği bize gurur verir. Manisa Girişimciler Derneği olarak Manisa’nın yararına çalışan her kurumla birlikte hareket ediyoruz. İnanıyorum ki Elginkan ile birlikte Manisa’ya yapılacak olan hizmetleri daha da geliştireceğiz. Hazırlayacağımız projelerde, girişimcilik kurslarında bize destek olacaklarına inanıyoruz. Şimdiden Elginkan Vakfı’na bize verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir