Son Dakika
11 Aralık 2017 Pazartesi

Büyükşehir’in hizmeti 12 mahalleyi sevindirecek

06 Nisan 2017 Perşembe, 14:58

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kırkağaç ilçesinde 12 mahalleyi birbirine bağlayan 33 kilometrelik yolda asfalt çalışması gerçekleştirdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi ulaşımda rahatlığı ve konforu artırmak amacıyla yol yapım ve asfaltlama çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Kırkağaç ilçesinde de hummalı bir çalışma sürdürülüyor. Çobanlar, Kınık, Güvendik, Soyalar, Hacet, Armutçuk, Dualar, Orta, Dere, Ardıçlıburun, Selimler, Çaltıcak Mahallelerini birbirine bağlayan 33 kilometrelik yolda asfaltlama için birinci kat temel çalışması yapıldı.
Kırkağaç Koordinatörü Ali Rıza Duman ve Kırkağaç Belediyesi’nin MHP’li Meclis Üyesi Ethem Duman da çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi aldı. Koordinatör Ali Rıza Duman, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün önderliğinde güvenli ve kaliteli ulaşım için çalıştıklarını belirterek, “Bu kapsamda Kırkağaç ilçemizdeki çalışmalar da büyük bir hızla devam ediyor. Amacımız, Manisa’nın her noktasında kaliteli hizmeti vatandaşımıza sunmaktır” diye konuştu.

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir